Naga Markets



Jeden ze scenariuszy ostatniej analizy fińskiej spółki NOKIA zakładał fałszywe wybicie obszaru oporu w obrębie 5.10 i zamknięcie się pod nim na wykresie dziennym. Tak też faktycznie się stało i zgodnie z przewidywaniami cena spadła do lokalnego dołka przy 4.72. Osunięcie było nawet większe i odbyło się formując przy tym świecę popytową.

Ruch wzrostowy jaki pojawił się w następstwie wspomnianej świecy skierował cenę z powrotem do oporu, którego jak dotąd nie udało się pokonać. Bardzo dobrze widoczna jest natomiast konsolidacja między oporem niedaleko 5.10, a wsparciem w obrębie 4.50.

Kontrakty CFD na akcje szwedzkich spółek posiada w swojej ofercie HFT Brokers.

Dzisiejsza sesja otworzyła się sporą luką spadkową i zaprowadziła cenę właśnie do kluczowego wsparcia przy 5.10. Obecnie spodziewane jest odbicie i ruch wzrostowy, który doprowadzi cenę do lokalnego oporu przy 4.78. Następnie domknięta powinna zostać luka spadkowa przy 4.86.

Na większe spadki możemy liczyć dopiero po przełamaniu kluczowego obszaru wsparcia w pobliżu poziomu 4.50.

1210-nokia
Wykres 4-godzinny cen akcji NOKIA | źródło: www.tradingview.com


tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułO wykresach ani słowa… EUR/JPY, AUD/CAD, EUR/CAD
Następny artykułEURUSD – najniżej od lipca
Zafascynowany rynkiem Forex i aktywnie z nim związany od 2013 roku. Trader krótko- i średniterminowy stosujący swing trading. Do swoich analiz wykorzystuje Price Action pozwalające zrozumieć, co tak naprawdę dzieje się na rynku. Na pierwszym planie stawia spekulację w momentach przewagi, prostotę, zarządzanie ryzykiem, a przede wszystkim dyscyplinę. Prelegent podczas Price Action Day oraz Seminarium XM w Warszawie. Wolne chwile spędza na treningach kalisteniki i sztuk walki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here