Naga MarketsCena akcji spółki Nokia przebiła się przez obszar wsparcia między 5.05 – 5.10 o czym była w mowa w poprzedniej analizie. Wsparcie, które po przełamaniu stało się oporem nie zostało jednak przetestowane i cena runęła dynamicznie w okolice poziomu 4.55.

Tam też miała miejsce trwająca kilka sesji konsolidacja, z której nastąpiło wybicie górą i pojawił się rajd wzrostowy z powrotem do obszaru oporu przy 5.05/10. Dwie sesje nawet udało się zamknąć ponad tym obszarem, natomiast następnie doszło do powrotu pod wspomniany obszar, gdzie cena obecnie porusza się w wąskim zakresie.Kontrakty CFD na akcje szwedzkich spółek posiada w swojej ofercie HFT Brokers

Jako, że na spółce obowiązuje trend spadkowy, prawdopodobny jest scenariusz, w którym dojdzie do dalszych osunięć i powrotu do nowo utworzonego wsparcia przy 4.55. Być może nastąpi to właśnie z obecnych poziomów. Gdyby jednak bykom udało się skutecznie sforsować opór, przy którym się znajdują, kolejny poziom obrony zapewnia linia trendu prowadzona od szczytu 3-go marca br.

1006-NOKIAJesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here