Naga MarketsSpółki takiej jak Nokia nie trzeba przedstawiać. Niegdysiejszy lider w produkcji telefonów komórkowych obecnie próbuje odzyskać dawną pozycję, podobnie jak akcje giganta próbują kontynuować rozpoczęty pod koniec zeszłego roku i trwający do dzisiaj trend wzrostowy. Wszystko wskazuje na to, że istnieją na to spore szanse. 


Spoglądając na wykres tygodniowy dostrzegamy wyraźne wsparcie w okolicach równego poziomu 51 SEK. Czwartkowa sesja na parkiecie w Sztokholmie upływa pod zielonym światłem dla akcji Nokii w związku z tym można oczekiwać ukształtowania się na wykresie wyraźnej świecy pinbar:

Schodząc na interwał dzienny sytuacja NOKIAS nieco się komplikuje. Akcje od dłuższego czasu przebywają w kanale spadkowym, którego dolne ograniczenie zostało niedawno przetestowane i zadziałało jako silne wsparcie.

Wypróbuj rachunek w Windsor Brokers. Konto handlowe w walucie bazowej PLN. Dostęp do konta handlowego MT4 w lokalnej walucie pozwoli na zaoszczędzenie cennego czasu i pieniędzy na konwersji walut oraz rocznych rozliczeniach. Zapoznaj się z ofertą.

Mimo wszystko, dzisiejsza sesja przynosi wyraźne odrzucenie okolic poziomu 52.30. Tworzący się tam pinbar zwiększa prawdopodobieństwo powrotu do spadkowej tendencji:

Śledź codzienne pomysły tradingowe redakcji Comparic>>>

Obecnie cena nie wskazuje na jakikolwiek kierunek. Niedawne odbicie od silnego wsparcia w okolicy 51,00 SEK wciąż może być powodem do kupna, lecz znacznie lepszym pomysłem jest poczekanie na powrót ceny powyżej ostatniego lokalnego szczytu – okolic 53,50. Należy jednak pamiętać o szerokim kanale spadkowym, który wciąż obowiązuje. Dopiero potwierdzone wybicie górą tej formacji będzie wyraźnym sygnałem kontynuacji trendu.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here