Naga Markets

Nokaut! XTB sponsorem tytularnym gal KSWXTB przedłuża współpracę z KSW, jedną z największych i najbardziej rozpoznawalnych organizacji mieszanych sztuk walki na świecie. Popularny dom maklerski stał się sponsorem tytularnym gal KSW zaplanowanych na rok 2023.

XTB przedłuża współpracę z KSW

Jak dotąd, XTB objął strategicznym patronatem cztery gale KSW – w Łodzi, Toruniu, Radomiu i Warszawie. Kolejną galą, w trakcie której polski fintech wystąpi już jako sponsor tytularny jest zaplanowane na 17 grudnia XTB KSW 77 w Gliwicach. Walką wieczoru będzie starcie tytanów – Mameda Khalidova i Mariusza Pudzianowskiego. Tym mocnym uderzeniem XTB zamierza nie tylko rozpocząć nowy sezon walk KSW, ale także podkreślić swoją pozycję na rynku.

Jestem bardzo zadowolony z przedłużenia tej współpracy. Rok 2022 pokazał nam, że te działania są bardzo efektywne. Jestem przekonany, że decyzja o rozszerzeniu działań przyniesie jeszcze więcej pozytywnych efektów dla obu stron – komentuje Omar Arnaout, CEO XTB.

Jak wynika z zapisów nowej umowy, XTB zostanie sponsorem strategicznym aż dziesięciu z dwunastu gal KSW zaplanowanych na 2023 rok. Sześć z tych wydarzeń będzie nosiło nazwę XTB KSW, promując markę polskiego domu maklerskiego wśród sympatyków mieszanych sztuk walki. XTB już od dłuższego czasu wspiera polskich i zagranicznych sportowców.

W styczniu tego roku, nową ambasadorką XTB została trzykrotna mistrzyni świata w boksie tajskim, Justyna Jędrzejczyk, która jako pierwsza Polka w historii walczyła w największej na świecie organizacji MMA – Ultimate Fighting Championship. Dom maklerski nawiązał również współpracę z czeskim zawodnikiem mieszanych sztuk walki, Jirim Prohazką.

Tymczasem we wrześniu bieżącego roku, XTB poinformowało o nawiązaniu współpracy z Conorem McGregorem – gwiazdą UFC i byłym mistrzem dwóch kategorii wagowych tej federacji, który przez kolejne dwa lata będzie globalnym ambasadorem marki.

Rzuć wyzwanie rynkom razem z XTB

XTB to polski dom maklerski o zasięgu globalnym, który poprzez swoją aplikację inwestycyjną xStation 5 umożliwia inwestowanie w przeszło 5 tys. instrumentów finansowych, w tym prawdziwe akcje i ETF, a także CFD na surowce, waluty, indeksy giełdowe czy kryptowaluty.

Co ważne, handel akcjami i funduszami ETF notowanymi na 16 najpopularniejszych giełdach świata do kwoty 100 tys. EUR miesięcznie odbywa się bez prowizji. XTB działa na 13 rynkach (m.in. we Francji, Niemczech czy Hiszpanii) i zdobyło zaufanie przeszło 525 tys. inwestorów z całego świata.

XTB

SPRAWDŹ OFERTĘ XTB

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 81% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy CFD. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.

Autor poleca również:Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


Poprzedni artykułGPW: Podsumowanie informacji ze spółek, 6 października 2022 r.
Następny artykułOANDA TMS Brokers i TOK FM zapraszają na „Codzienny podcast gospodarczy”
Comparic.pl jest portalem tworzonym przez traderów, z myślą o traderach. W naszej codziennej pracy skupiamy się na dostarczaniu Państwu najświeższych rynkowych informacji, wartościowych analiz, praktycznych i realnie testowanych strategii inwestycyjnych, ciekawostek ze świata bankowości centralnej i makroekonomii oraz wywiadów z najbardziej poważanymi osobami w branży.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here