Naga MarketsPodczas czwartkowej sesji handlowej Noble Securities wydaje rekomendację wobec spółki 111Bit studios. Obecna rekomendacja to “redukuj” z poziomem docelowym akcji spółki na poziomie 422,51 zł. Obecnie spółka oscyluje na poziomie 458 zł spadając dziś niewiele ponad 0,40 procent do godzin południowych.

  • Noble Securities wydaje rekomendację “redukuj” wobec producenta gier
  • 11Bit Studios z poziomem docelowym akcji na poziomie 422,51 zł za akcję
  • Obecna wycena spółki to 457 zł co oznacza potencjał spadku blisko 42 zł
  • Wykres schodzi w okolice wsparcia cenowego – czy spółka się wybroni?

11Bit Studios ponownie może wygenerować cofnięcie

Podczas dzisiejszej sesji na rynek wkracza nota Noble Securities, z której to wynika, iż spółka 11Bit Studios otrzymuje rekomendacje “redukuj” z poziomem docelowym akcji niższym od obecnej ceny o około 42 zł za akcję.

Te artykuły również Cię zainteresują
Jak podaj raport: “Przełożenie wyczekiwanej przez rynek premiery Projektu 8 na termin bliżej nieokreślony oraz prognozowany brak premier produkcji własnych w latach 2021–2022 stanowią czynniki niesprzyjające notowaniom akcji spółki w perspektywie najbliższych miesięcy“.

wykres 11 Bit H4 14.01.2021
11 Bit H4 14.01.2021

Premiera trzeciego dodatku do Frostpunka o nazwie “On the Edge” spotkała się z negatywnym odbiorem graczy – według portalu Steam dodatek pozytywnie oceniło 40 proc. osób, podczas gdy analogiczna ocena dla całej gry “Frostpunk” wynosi na dzień sporządzenia niniejszej rekomendacji 90 proc.” – podają analitycy.

Analitycy zwracają również uwagę, że spółka planuje zwiększyć zatrudnienie do 250 osób w ciągu dwóch lat. “Według danych na koniec września 2020r. spółka zatrudniała 156 pracowników. Spółka zapowiada rozpoczęcie prezentacji nowych gier na przełomie QI i QII 2021r.“. Według nich na Q2 2022r. spółka może opublikować projekt wydawniczy o nazwie „Botin”. “Wspomniane premiery mają jednak stosunkowo niewielkie znaczenie w porównaniu z premierami własnymi, z których pierwsza o roboczej nazwie „Projekt Eleanor”, pod którym naszym zdaniem kryje się kolejna odsłona gry Frostpunk, prognozowana jest dopiero na Q2 2023r.

Autorem raportu jest Maciej Kietliński. Artykuł jest skrótem raportu przygotowanego przez Noble Securities, którego dystrybucja nastąpiła 11 stycznia 2021 roku, o godzinie 18:00. Wymagane prawnie informacje dotyczące rekomendacji domu maklerskiego zostały zamieszczone poniżej:

11Bit disclaimerConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here