Naga MarketsRekomendacje wydawane przez domy maklerskie dla spółek notowanych na giełdzie zdaniem wielu inwestorów indywidualnych działają jak samospełniająca się przepowiednia, doprowadzając niejednokrotnie do silnej zmienności cen. Noble Securities w związku ze wzrostem zainteresowania rekomendacjami wśród swoich klientów, wprowadza usługę Noble Order, która pozwoli złożyć zlecenie na podstawie rekomendacji bezpośrednio z poziomu SMSa. Więcej o najnowszym pomyśle opowiada Eliza Dąbrowska, dyrektor ds. rozwoju usługi doradztwa inwestycyjnego w Noble Securities.


Rekomendacje i zlecenia giełdowe poprzez wiadomość tekstową

Użytkownik usługi może w szybki i prosty sposób złożyć zlecenie z poziomu wiadomości SMS w ramach otrzymanej informacji o rekomendacji.  Po otrzymaniu wiadomości SMS z informacją o rekomendacji wraz z linkiem do formularza, Klient może złożyć zlecenie na dwa sposoby” – mówi w rozmowie z Marcinem Wenusem dyrektor w dziale doradztwa inwestycyjnego Noble Securities.

Pierwszy ze sposobów do skorzystanie z linku do formularza zawartego w wiadomości tekstowej (w linku zawierają się szczegółowe informacje odnośnie pozycji), zatwierdzenie zlecenia kodem PIN i poczekanie na potwierdzenie statusu transakcji. Drugi sposób to skopiowanie otrzymanego SMSa z uzupełnieniem o odpowiednie informacje na numer telefonu 661 002 878 – w tym przypadku klient otrzymuje wiadomość zwrotną informującą o odrzuceniu lub przyjęciu tak złożonego zlecenia.

Obecni klienci Noble Securities chcąc skorzystać z usługi muszą podpisać aneks do dotychczasowej umowy o świadczenie usług maklerskich, natomiast nowi klienci mogą aktywować usługę od razu przy zakładaniu rachunku.

„Część klientów zgłaszała nam – biorąc pod uwagę, że głównym kanałem komunikacji pozostaje poczta elektroniczna – chęć uzyskania informacji o pojawieniu się nowej rekomendacji również drogą SMSową. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw tym prośbom i uzupełnić to o dodatkową funkcjonalność, dzięki której klient za pośrednictwem SMSa może złożyć zlecenie bez konieczności logowania się do systemu transakcyjnego” – dodaje Eliza Dąbrowska.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here