Naga MarketsZgodnie z przepisami Komisji Nadzoru Finansowego, brokerzy świadczący usługi w zakresie rynku FX/CFD inwestorom detalicznym z Polski mają obowiązek publikacji kwartalnych wyników swoich klientów. Niedawno poznaliśmy publikację raportu z wynikami  klientów Noble Markets na kontraktach CFD w III kwartale.


Wyniki za trzeci kwartał procentowego udziału rachunków klientów Noble Markets z podziałem na klasy aktywów wskazują wyraźna poprawę. Warto zwrócić uwagę, iż wynik poprawił się na każdej klasie instrumentu w porównaniu z drugim kwartałem. Największy wzrost zarabiających został odnotowany na obligacjach i stopach procentowych CFD i wyniósł 55,56% w stosunku do zaledwie 37,50% w poprzednim kwartale.

Te artykuły również Cię zainteresują
Noble Markets: Ponad 50% zyskownych transakcji po rozporządzeniu ESMA
www.noblemarkets.pl

Podobna sytuacja zaistniała przy zestawieniu procentowego udziału rachunków w podziale na pobrany margin przez rozporządzeniem ESMA. Jedynie rachunki z marginem na poziomie 3% odnotowały spadek do 30,77% z 42,11%. Natomiast przy poziomie 1,5% zarobiło aż 72,73% inwestorów.

Noble Markets: Ponad 50% zyskownych transakcji po rozporządzeniu ESMA
www.noblemarkets.pl

Co ciekawe statystyki po rozporządzeniu ESMA wyglądają nieco lepiej. Wszystkie dostępne wysokości margina odnotowały ponad 50-cio procentowy udział dodatnich wyników na transakcjach.

Noble Markets: Ponad 50% zyskownych transakcji po rozporządzeniu ESMA
www.noblemarkets.pl

Jak informuje Noble Markets standardowy czas procesowania zleceń składanych przez klientów za III kwartał 2018 r. wynosi 396,54 milisekund (polepszenie o 3 milisekundy w porównaniu z poprzednim kwartałem). Zlecenie klienta rozumiane jest jako zawarcie zlecenia oczekującego, zlecenie kupna lub sprzedaży, oraz anulacja lub modyfikacje tych zleceń. Jednocześnie Noble Securities S.A. zastrzega, że standardowy czas wykonania nie jest czasem gwarantowanym, a jedynie czasem, który podawany jest Klientom w celach informacyjnych.


Wyniki pozostałych brokerów i domów maklerskich działających na polskim rynku dostępne są pod tagiem Q3 2018.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here