Naga MarketsPrzed południem informowaliśmy o wynikach inwestycyjnych klientów BossaFX w drugim kwartale tego roku. Noble Markets dołącza do domów maklerskich które już spełniły swój obowiązek informacyjny i publikuje własne statystyki za okres Q2 2017. 


Drugi kwartał tego roku najwyraźniej nie był sprzyjającym okresem dal polskich traderów. Jak wynika z statystyk Noble Markets, jedynie 35,39% wszystkich klientów domu maklerskiego w okresie od 1 kwietnia do 30 czerwca zrealizowało zysk. 

Na uwagę zasługują instrumenty oparte o wycenę obligacji bądź stopy procentowe. Tu odsetek zyskownych traderów wyniósł aż 80%. Najnowsze dane opublikowane przez Nobe Markets są zbieżne z tymi sprzed trzech miesięcy. Wówczas dodatni wynik na transakcjach walutowymi CFD odnotowało niemal 37% klientów Noble. W drugim kwartale tego roku zaskakuje całkowicie odwrotny wynik jeśli chodzi o instrumenty oparte o wycenę obligacji. W pierwszym kwartale 80% klientów domu maklerskiego poniosło stratę na tej klasie aktywów.

Jednocześnie, w oddzielnym dokumencie DM Noble Markets poinformowało, że średni czas wykonania zlecenia w standardowych warunkach rynkowych wyniósł jedynie 411,13 milisekund.

Wszystkie opublikowane do tej pory wyniki można zobaczyć w naszym dziale B2B. Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here