Naga Marketsno gravity gamesNo Gravity Games celuje w sprzedaż łącznie co najmniej 400 tys. egzemplarzy gier w 2020, podała spółka.

“Emitent informuje, że w roku 2019 sprzedanych zostało łącznie 164 tys. egzemplarzy gier (nie licząc egzemplarzy rozdystrybuowanych w ramach nieodpłatnej promocji). Celem emitenta na rok 2020 jest sprzedaż łącznie co najmniej 400 tys. egzemplarzy gier” – czytamy w komunikacie.

Według komunikatu, spółka planuje wprowadzenie na rynek łącznie 14 gier na różne platformy w I półroczu.

“Emitent wyjaśnia, ze najnowsza aktualizacja planu wydawniczego została dokonana przy uwzględnieniu (1) stale zmieniającej się sytuacji na rynku gier, (2) wyników testów gier przygotowywanych do premiery i konieczności wprowadzenia poprawek w wyniku przeprowadzonych testów oraz (3) przebiegu i zaawansowania kampanii promocyjnych poszczególnych gier” – czytamy dalej.

Spółka zwróciła uwagę, że w zaktualizowanym planie wydawniczym pojawiły się dwa nowe tytuły, co wynika z “konsekwentnie prowadzonej przez emitenta polityki pozyskiwania nowych tytułów, dla których emitent pełni rolę wydawcy”, zaznaczono także.

“Emitent informuje, ze w wykonaniu planu wydawniczego, w roku 2019 na rynek trafiło ostatecznie siedem nowych gier emitenta, to jest (1) ‘Haxor’, (2) ‘Warlocks 2: God Slayers’, (3) ‘Wreckin Ball Adventure’, (4) ‘Rawr-Off’, (5) ‘Nonograms Prophecy’, (6) ‘Apparition’ (wersja early access na PC) oraz (7) ‘Strike Force Kitty'” – dodano również.

Źródło: ISBNews


Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych. Odbierz go i więcej materiałów w strefie eLearn Comparic.pl.

Sytuacja na wykresie:

Kurs spółki kontynuuje dzisiaj wzrosty z ostatnich dni. Cały utrzymują się wysokie obroty. Co istotne, nie jest to tylko spekulacyjna podbitka tylko wzrost podparty fundamentami. Wydaje się, że na obecnej fali kurs powinien sięgnąć okolic przynajmniej 0,27 zł. Więcej o spółce pisaliśmy 10 stycznia w przeglądzie NC Flash.

fgames

Czytaj także: GPW w ciągu 5 lat będzie liderem wzrostów w Europie, twierdzi Trader21tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here