Naga Marketsno gravity gamesGra “Connection Haunted” wygenerowała sprzedaż, która zapewniła zwrot wszelkich wydatków na produkcję portu i wydanie gry, podało No Gravity Games.

No Gravity Games: “Connection Haunted” wygenerowała sprzedaż i zapewniła zwrot kosztów

“Na dzień 7 września 2020 roku, na godz. 10:00. gra ‘Connection Haunted’, której premiera na platformie Nintendo Switch miała miejsce 3 września 2020 roku, wygenerowała sprzedaż, która zapewniła zwrot wszelkich wydatków na produkcję portu i wydanie gry” – czytamy w komunikacie.

No Gravity Games podało, że jest wydawcą gry, a licencjobiorcą i podmiotem portującym jest spółka zależna, tj. No Gravity Development sp. z o.o.

“Emitent wskazuje, że wydanie i sukces sprzedażowy gry stanowią kolejny przejaw konsekwentnej realizacji strategii dywersyfikacji przychodów i obniżania ryzyka związanego z wydawaniem kolejnych gier” – czytamy dalej.

Te artykuły również Cię zainteresują

“Connection Haunted” to psychologiczny horror stylizowany na gry ze starych konsol. Gracz wciela się w rolę… gracza, grającego w zapomnianą i opuszczoną grę online, przypomniano w materiale.

No Gravity Games (dawniej Fat Dog Games) jest producentem i wydawcą gier. Spółka jest notowana na NewConnect.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here