Naga Marketsno gravity gamesData premiery gry ” Connection Haunted” na konsolę Nintendo Switch w Ameryce Północnej, Europie, Australii i Hong-Kongu została ustalona na 3 września, podało No Gravity Games.

Premiera kolejnej gry już niedługo

“Connection Haunted’ to psychologiczny horror stylizowany na gry ze starych konsol. Gracz wciela się w rolę… gracza, grającego w zapomnianą i opuszczoną grę online. Wszystko z pozoru wygląda normalnie. Do czasu, aż na liczniku graczy na serwerze – nie pojawia się ‘Drugi Gracz’. Od tego momentu wszystko się zmienia” – czytamy w komunikacie.

Według spółki, gra spotkała się z dużym zainteresowaniem na rynku, szczególnie na platformie YouTube, co zaowocowało około 2 mln wyświetleń filmów jej poświęconych. Jak zaznacza spółka, świadczy to o ogromnym potencjale gry, której zapowiedzi widoczne są na rynku dopiero od sześciu tygodni.

Te artykuły również Cię zainteresują

“Zarząd emitenta informuje, że jest wydawcą gry, a licencjobiorcą i podmiotem portującym jest spółka zależna, tj. No Gravity Development sp. z o.o. Ponadto emitent informuje, że dysponuje sublicencją do gry, którą pozyskał na podstawie umowy od No Gravity Development” – czytamy także.

No Gravity Games (dawniej Fat Dog Games) jest producentem i wydawcą gier. Spółka jest notowana na NewConnect.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here