Naga Marketsno gravity gamesNo Gravity Games zawarł umowę z Jackiem Perzanowskim dotyczącą gry “Destropolis World” i planuje jej wydanie na platformie Switch na przełomie 2020/2021 r., podała spółka.

Finax

No Gravity Games zawarł umowę z Jackiem Perzanowskim dotyczącą gry “Destropolis World”

Umowa wydawnicza dotycząca gry “Destropolis World” została zawarta na platformę Nintendo Switch, Microsoft Xbox One i Sony Playstation 4. Spółka planuje wydanie pierwszego portu (Nintendo Switch) na przełomie 2020/2021 r., podano w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
“Gra ‘Destropolis’ czerpie garściami z klasyki, legendarnej ‘Crimsonland’ – jednego z prekursorów gatunku top-down shooter. Rozgrywka polega na niczym nie skrępowanej oraz niezwykle satysfakcjonującej – absolutnej destrukcji. Gracz walczy z hordami zróżnicowanych wrogów za pomocą bogatego arsenału. Cel – unicestwić jak najwięcej i przetrwać jak najdłużej. Potężne eksplozje, fruwające w powietrzu kawałki przeciwników oraz otoczenia, niezwykle dynamiczna rozgrywka – gwarantuje intensywną rozrywkę dla każdego i w każdym wieku. Szczególnie po stresującym dniu w szkole lub pracy” – czytamy w komunikacie.

No Gravity Games (dawniej Fat Dog Games) jest producentem i wydawcą gier. Spółka jest notowana na NewConnect.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here