Naga Markets

Niskie opłaty i ponad 5 tys. instrumentów finansowych w ofercie. Rozmowa z CEO Conotoxia Ltd.Conotoxia Ltd. przekroczyła liczbę 5 tys. instrumentów finansowych w swojej ofercie. Jak wskazuje Grzegorz Jaworski (CEO Conotoxia Ltd.), rozmówca Comparic24, spółka wprowadziła do swojej oferty szeroką gamę produktów opartych o kryptowaluty, zachowując jednocześnie konkurencyjny system opłat.Ponad 5 tys. instrumentów w ofercie Conotoxia, ponad 130 na kryptowaluty!

Inwestorzy korzystający z portalu Cinkciarz.pl mają od początku czerwca dostęp do jednego prostego rachunku inwestycyjnego SMART, łączącego zalety dotychczas oferowanych kilku kont

– Całe założenie projektu wiąże się z tym, żeby zwalczać wszelkie bariery związane z inwestycjami, czyli dajemy inwestorom możliwości podejmowania decyzji, zajmowania pozycji nie tylko na walutach, czy surowcach, ale również kryptowalutach bez limitu. Czyli dajemy w zasadzie inwestorom wszystko to, co oferuje rynek, we wszelkich możliwych kombinacjach. – wskazuje Grzegorz Jaworski, CEO Conotoxia Ltd.

Jest to jedna z najszerszych propozycji na polskim rynku w porównaniu z danymi publikowanymi przez TOP9 domów maklerskich nadzorowanych przez KNF

– To jak gdyby nam cały czas przyświecało, od samego początku. Teraz stało się już możliwe. Trochę czasu potrzebowaliśmy, żeby móc przygotować aż tak dużą ofertę, ponieważ jest to już ponad 5 tys. instrumentów finansowych. Ich będzie przybywało z miesiąca na miesiąc, ponieważ nie jest to koniec naszej drogi. – dodaje także.

Jak słyszymy na antenie Comparic24, obecna rozbudowa nie jest ostatnim słowem w wykonaniu Conotoxia Ltd., a jedynie jest to kolejny etap działalności, początek nowej drogi. W kolejnych okresach poszerzany będzie „wszechświat” produktów finansowych dostępnych właśnie na platformie Conotoxia.

Invest.Cinkciarz.pl oferuje dostęp do ponad 5000+ instrumentów i najniższe spready walutowe w swojej historii. Wszystko z jednego prostego konta Smart:

NED

SPRAWDŹ SZEROKĄ OFERTĘ INVEST.CINKCIARZ.PL

Niskie prowizje i spready

– To zawsze był nasz cel numer 1. Żeby prowizje za zawieranie transakcji, czy nawet spready, były tymi, które wyznaczają standardy na rynku. My nie wprowadzamy produktu tylko po to, żeby go wprowadzić. Ale jeśli już wprowadzamy produkt, to musimy mieć pewność, że warunki związane z prowizjami i opłatami są w zasadzie najlepszymi na rynku. – podkreśla Grzegorz Jaworski, CEO Conotoxia Ltd.

Oprócz edukacji bardzo ważne jest również bezpieczeństwo. Conotoxia Ltd. zapewnia ochronę polskich klientów poprzez podwójny nadzór CySEC i dodatkowo KNF w obszarze usługi inwestycyjnej dla inwestorów z Polski oraz zabezpiecza ich środki w ramach Ochrony Przed Ujemnym Saldem i ICF, czyli Cypryjskiego Funduszu Kompensacyjnego.

– Jeżeli porównamy sobie koszty transakcyjne, które oferują inne domy maklerskie, inni brokerzy na rynku, to na pewno jesteśmy w ścisłej czołówce. I też niedługo będziemy przystępowali do programu, który będzie w jasny i transparenty sposób pokazywał klientom, jak wyglądają marże i prowizje Conotoxi względem innych firm na rynku. – dodaje także.

Jak wyjaśnia rozmówca Comparic24, niskie poziomy opłat mają zapewnić kompleksowość rozwiązania. Dzięki temu możliwe będzie oferowanie produktów na dużą skalę, co zapewni odpowiednie wyniki finansowe dla samej Conotoxi, przy jednoczesnych korzystnych warunkach dla samych klientów.

Zobacz również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: cdr notowania | aktualny kurs korony czeskiej | notowania s&p 500 | kurs rubla prognozy | pgnig notowania akcji | giełda mbank | cd projekt giełda |Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here