Naga MarketsNIgdy nie będziesz musiał sprzedać swoich bitcoinów (BTC), twierdzi Tyler Winklevoss
Bracia Tyler, Cameron Winklevoss

Prezes giełdy kryptowalutowej Gemini i bitcoinowym miliarder Tyler Winklevoss powiedział inwestorom w trakcie konferencji Miami Bitcoin 2021, że nadejdzie czas gdy posiadacze BTC nie będą musieli sprzedawać swoich udziałów w kryptowalucie. Jego zdaniem cyfrowe aktywo wciąż jest we wczesnym stadium rozwoju cenowego, nawet pomimo niedawnego testu poziomów powyżej 60 tys. dol.

Winklevoss o bitcoinie i złocie podczas konferencji w Miami

– Uważam, że bitcoin to złoto w wersji 2.0. Ostatecznie pokona złoto, więc jego kapitalizacja rynkowa musi wynosić 10 bilionów dolarów lub więcej, ponieważ taka jest obecna wartość złota. Bitcoin waha się teraz w okolicach 1 bln dolarów. Nadal uważam, że może on z obecnych poziomów zwiększyć swoją wartość dziesięciokrotnie.

Te artykuły również Cię zainteresują
Nawet przy cenie 35 000 dolarów wydaje mi się, że jest to naprawdę dobra okazja do kupna w długim terminie, ponieważ zakładam, że przy kapitalizacji rynkowej wynoszącej 10 bilionów dolarów, jeden BTC będzie wart 500 000 dolarów i sądzę, że może to nastąpić jeszcze w ciągu tej dekady, w przeciągu kolejnych pięciu lat – mówił Winklevoss.

Winklevoss podkreśla, że gdy bitcoin osiągnie zapowiadany przez niego cel cenowy, inwestorzy będą mogli korzystać z BTC do realizacji dowolnych celów zakupowych, eliminując potrzebę jego sprzedaży i wymiany na dolary.

– Jestem HODL-erem przynajmniej do poziomu 500 tys. dol., a po jego osiągnięciu sprzedaż nie będzie już potrzebna ­– dodaje.

Kryptowalutowy miliarder stwierdził nawet, że bitcoin może w przyszłości stać się walutą międzyplanetarną.

– Nasza teza dla złota 2.0 jest taka, że BTC pokona cenny metal. Jest to projekt open-source, który nadal ewoluuje i może zrobić o wiele więcej. Może stać się globalną rezerwową walutą cyfrową świata a nawet całej galaktyki w momencie gdy dotrzemy na Marsa – podsumowuje przedsiębiorca.

W kryptowaluty możesz inwestować między innymi z brokerem Plus500. Załóż darmowe konto i zacznij trading jeszcze dzisiaj! 

invest

CHCĘ HANDLOWAĆ KRYPTOWALUTAMI

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: akcje biomed | kryptowaluty wykresy | dax 30 index | jak kupić akcje tesla | akcje pgnig cena | lotos notowania | akcje pkn |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

1 KOMENTARZ

  1. Wszystko to ma sens tylko musimy rozwiązać problem z dużym zużyciem energii przez koparki. Kryptowaluta BTCZ dobrze sobie z tym radzi, wykopanie 1BTCZ zużywa tylko 0.003KWh … Bitcoin 781KWh – trochę słabo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here