Naga Marketsmoney, pieniądze, ComparicWolumen u brokera FXCM nieco się zmniejszył, zarówno jeśli chodzi o obrót w instytucjach jak u klientów detalicznych.


Całkowity wolumen miesięczny w przypadku klientów detalicznych w kwietniu zatrzymał się na poziomie 287 mld USD, a więc był o 1% niższy aniżeli w miesiącu poprzedzającym i o 6% mniejszy w ujęciu rocznym.

XM podwaja depozyt! Promocja ograniczona czasowo!

Zwiększył się za to średni dzienny wolumen (ADV) jaki wygenerowali klienci detaliczni i wyniósł on 13,7 mld USD, co daje kwotę większą o 8% niż w marcu 2016 roku, natomiast w stosunku rok do roku była to liczba o 1% mniejsza.

Średnio dziennie, klienci w kwietniu dokonywali 584 753 transakcje, więcej o 4% niż w marcu br i aż o 15% więcej w ujęciu rocznym. 1-procentowy wzrost w ujęciu miesięcznym nastąpił także jeśli mowa o ilość aktywnych kont handlowych, natomiast 2% było w ujęciu rocznym.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułBrak sił niedźwiedzi na USD/JPY
Następny artykułNa Kablu robi się coraz ciaśniej
Zafascynowany rynkiem Forex i aktywnie z nim związany od 2013 roku. Trader krótko- i średnioterminowy stosujący swing trading. Do swoich analiz wykorzystuje Price Action pozwalające zrozumieć, co tak naprawdę dzieje się na rynku. Na pierwszym planie stawia spekulację w momentach przewagi, prostotę, zarządzanie ryzykiem, a przede wszystkim dyscyplinę. Prelegent podczas Price Action Day oraz Seminarium XM w Warszawie. Wolne chwile spędza na treningach kalisteniki i sztuk walki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here