Naga Markets

Ostatnia przecena na rynku kryptowalut sprawiła, że inwestorzy drapią się po głowach, zastanawiając, czy najgorsze już minęło, czy też ceny mogą spaść jeszcze głębiej. Jeden z dyrektorów zarządzający wirtualnymi walutami w wywiadzie dla CNBC stwierdził, że ​​w grę wchodzi silne ożywienie w drugiej połowie roku na głównych aktywach tj. Bitcoin, Ether, Cardano czy Solana. Kurs BTC/USD nieznacznie wzrasta w weekend w okolice 30 000 USD.

Jack McDonald: Rynek krypto odbuduje się w drugiej połowie roku

Jack McDonald, dyrektor generalny PolySign powiedział w wywiadzie dla CNBC, że uważa, iż ​​najgorsze może być za rynkami kryptowalutowymi, a inwestorzy mogą spodziewać się silnego ożywienia w nadchodzących miesiącach. Zauważył, że spadające ceny Bitcoina, Ethereum, Cardano, Solany i innych aktywów wynikają z tego, że są one postrzegane jako aktywa ryzykowne, które tracą w okresach „risk-off”.Kryptowaluty doznały ogromnej wyprzedaży w kwietniu i maju. W efekcie Bitcoin spadł do 28 000 USD,. Spadek cen został spotęgowany zerwaniem peg’a TerraUSD (UST) do dolara amerykańskiego i późniejszej „śmierci” LUNA.

Interior capital

McDonald dodał, że zmienia się narracja na korzyść tego, iż ​​Bitcoin i inne kryptowaluty są coraz pewniejszym zabezpieczeniem przed inflacją. Wskazał na rosnącą korelację między rynkami krypto, a giełdą, napędzaną w dużej mierze wojną w Europie.

Nadal wierzę, że w dłuższej perspektywie zobaczymy odłączenie wirtualnych walut od niektórych innych trendów rynkowych, ale nie można zaprzeczyć, że ostatnio istnieje bardzo silna korelacja – powiedział.

Dodał, że zainteresowanie instytucjonalne rośnie ze względu na rosnące przekonanie, że rynki osiągnęły dno. Wywiad zakończył stwierdzeniem, że druga połowa roku będzie zwiastunem masowego ożywienia kryptowalut.

NED

Myślę, że HODLerzy pozostaną stabilni. Duże pieniądze postrzegają spadek rynku jako realną szansę na zakup na dłuższą metę, a ja pozostaję bardzo byczy – powiedział McDonald.

Bitcoin (BTC) odbija w weekend do poziomu 30 000 USD

Notowania BTC/USD w ostatnich sesjach konsolidują w wąskim zakresie cenowym między 28 000, a 31 000 USD. W niedzielę kurs nieznacznie wzrasta docierając do okrągłego poziomu 30 000 USD. Dopiero trwałe wybicie w którąś ze stron z konsolidacji cenowej powinno doprowadzić do utworzenia silniejszego impulsu. Presja spadkowa powinna zmaleć po przebicie oporu 33 000 USD.

Kurs BTCUSD na interwale dziennym, tradingview
Kurs BTCUSD na interwale dziennym, tradingview

Partnerem artykułu jest cashify, sieć kantorów umożliwiająca wymianę ponad 460 kryptowalut zarówno stacjonarnie w jednym z punktów zlokalizowanych na terenie całego kraju, jak również z dojazdem do klienta, bądź zdalnie za pomocą BLIKa. Cała transakcja jest w 100% bezpieczna i zajmie Ci nie więcej niż kilka minut.Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>5 KOMENTARZE

  1. rynek krypto w tej chwili przypomina granie w zakladach bukmacherskich i prognozowanie co bedzie za pol roku to jak typowanie meczu gornik-slask czy bayern- barcelona .

  2. Widze ze wy nic nie wiecie spadki sa wywolane przez wieloryby tylko po to by dokupic wieksza ilosc i sprzedac gdy wpimpuje sie duzy kapital zobaczycie co sie stanie z luna za 2 miechy wystrzeli na 5$ rynek jest teraz caly w czerwieni i ludzie uciekaja potrzebujemy bohaterskiej waluty by odzyskac ich poparcie.
    Tak to wyglada ludzie maja myslec ze dzieki jrypto sie wzbogaca stad potrzeba “bohatera” a luna bedzie idealnym przykladem jak z 0 odzyskac potezne pieniazki:)

  3. Bzdura kompletna. Krypto spada i cały czas będzie spadać długoterminowo. Tendencje są widoczne czarno na białym.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here