Naga MarketsJakie hobby mogą mieć CEO wielkich, międzynarodowych firm? Czym w wolnym czasie (o ile go mają) zajmują się ludzie sukcesu? Pewnie oczami wyobraźni widzicie ich na polu golfowym albo przy partyjce brydża. Cóż, pewnie wielu z nich to właśnie robi. W poniższym artykule chciałbym jednak przedstawić najbardziej nietypowe hobby znanych ludzi sukcesu.


Warren Buffet – ukulele

CEO Berkshire Hathaway i jedna z najbogatszych osób na świecie w wolnych chwilach grywa na ukulele. Skąd to hobby? Jeszcze z czasów studiów, gdy młody Warren postanowił znaleźć sobie nietypowe hobby, aby zaimponować dziewczynom. Poniżej możecie zobaczyć Buffeta w duecie z Bon Jovim, radzi sobie równie dobrze jak na instrumentach finansowych.

Te artykuły również Cię zainteresują
Steve Wozniak – polo na Segwayu

Współtwórca Apple jest często wymieniany jako jeden z twórców tego nietypowego sportu. Segwaye nie stanowiły takiej rewolucji jak zapowiadano jeszcze kilkanaście lat temu. Co więcej, dziś kojarzą się jedynie z ochroniarzami w centrach handlowych. Steve Wozniak jest jednak jednym z prekursorów polo na Segwayu. Zasady są podobne jak w przypadku zwykłego polo, ale boisko po grze jest czystsze.

133696060_48b8181d3d (1)
Steve Wozniak w trakcie rozgrywki w polo na Segwayu

Siergiej Brin – akrobacje spadochronowe

Jeden z założycieli Google w wolnych chwilach lubi porządny zastrzyk adrenaliny, stąd jego pasja do skoków spadochronowych. Nie wystarczają mu jednak zwykłe skoki, uwielbia uczestniczyć w powietrznych akrobacjach. Widoki z lotu ptaka pewnie ciekawsze niż na Google Earth.

google-cofounder-sergey-brin-is-an-adrenaline-junkie
Siergiej lubi skakać!

Dick Costolo – wytwarzanie miodu

Były CEO Twittera nigdy nie krył się ze swoją życiową pasją – hodowlą pszczół. “Cały ten sposób działania ula… jest po prostu pasjonujący. Mógłbym całe dnie spędzać przy obserwacji pszczół” – powiedział w niedawnym wywiadzie. Dziwne, że Twitter ma w logo ptaka, a nie pszczółkę.

Bee Keeping Course
Dick Costolo w wolnych chwilach lubi pracować przy pszczołach


Conotoxia

invest

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here