Naga MarketsComparic Forex Broker

Thomson Reuters i FXall opublikowały raport za styczeń.

Obrót na platformie Thomson Reuters FX Matching wyniósł 126 miliardów Dolarów i był wyższy o 24% niż w grudniu, kiedy wyniósł 102 miliardy . W ostatnio przejętym przez Thomson Reuters FXall wolumen wzrósł miesiąc do miesiąca o 9% z 100 miliardów do 109 miliardów dziennie. To był rekordowy wolumen FXall.

Porównując raporty za styczeń EBS wróciło na szczyt jeśli chodzi o obroty, które wyniosły 141,2 miliarda USD w porównaniu do 126mld Thomson Reuters i 109mld FXall. EBS było za Thomson Reuters przez cały 2012 rok. Miesiąc za miesiącem wyniki EBS zmieniały się, jako że odbywały się eksperymenty na rozwiązaniach ECN, takie jak nowe zasady dealingu oraz została uruchomiona Single Dealer Platform, czyli EBS Direct, tak zwana “relationship based platform”. Minie jeszcze kilka miesięcy kiedy będzie można ogłosić powrót EBS do gry, ale to dobry początek.

W 2013 roku trzeba zwrócić baczną uwagę na opcje, które stają się coraz bardziej popularne. O opcjach binarnych piszę w: Opcje Binarne. Co to takiego? Jak grać, gdzie i dlaczego?Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here