Naga MarketsMała deweloperka, czyli kontrola procesu od początku do końca. Jak to zrobić, aby zarobić, a nie stracić? O tym Marcin Wenus rozmawia ze swoim gościem Robertem Jarczyńskim na antenie Comparic24.TV.


Robert Jarczyński to inwestor na rynku nieruchomości. W branży pracuje z pasją; zarządzając najmem, flipami (kup-wyremontuj-sprzedaj) oraz inwestycjami deweloperskimi. Zdobytą i ugruntowaną doświadczeniem wiedzą dzieli się w obszarze akademickim, będąc wykładowcą ASBiRO. Jest on także prelegentem na wielu konferencjach m.in. Maraton WIWN, czy Forum Nowoczesnych Inwestorów Daniela Siwca.

Prywatnie właściciel kamienicy w Łodzi oraz kilkunastu w pełni zoptymalizowanych mieszkań. Jak mało kto potrafi połączyć dziedziny związane z biznesem oraz nieruchomościami, pokazując jak odnieść dzięki temu sukces. Jest praktykiem od 2012 roku. Aktualnie wynajmuje 100 mieszkań, a przy tym utrzymuje się wyłącznie z najmu nieruchomości.

Comparic24.TV to telewizja internetowa prowadzona przez redaktorów portalu Comparic.pl Z warszawskiego studia nadajemy codziennie, przygotowując inwestorów detalicznych do kolejnej sesji już od 08:00. Dołącz do naszej społeczności już teraz i śledź transmisje na żywo między innymi na Facebooku! Subskrybuj również kanał YouTube, aby zapoznać się z najciekawszymi materiałami!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here