Naga MarketsSytuacja na GPW i polskim złotym nie wygląda najlepiej. Na łamach telewizji Comparic24.TV znany w polskiej branży inwestycyjnej Marcin Tuszkiewicz przygląda się firmie Allegro oraz najciekawszym spółkom z indeksu WIG20 pod kątem fundamentalnym jak i technicznym. Ekspert omówił również aktualną sytuację na polskim złotym. Czego możemy spodziewać się w kolejnych tygodniach? Więcej dowiesz się oglądając cały program!

  • Omawiane spółki z WIG20: ALE, ALR, CCC, CDR, PGE, PGN, PZU, PKN, LTS, PKO, PEO, LPP
  • Nerwowość na rynkach widać gołym okiem. Zwłaszcza na polskiej giełdzie, gdzie od kilku dni panuje dodatkowe ryzyko lockdownu. Czego oczekiwać w najbliższych tygodniach?
  • Wybory prezydenta Stanów Zjednoczonych mają wpływ na cały świat, ponieważ jest to gospodarka największa na świecie. Dodatkowo dochodzi czynnik prowadzonej polityki zagranicznej i gospodarczej przez Donalda Trumpa.
  • Dlaczego w najbliższym czasie będzie trudno oczekiwać długoterminowych ruchów, zwłaszcza wzrostowych? Co z polskim złotym (PLN)?

Te artykuły również Cię zainteresują

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TV.

Zobacz również inne audycje:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here