Naga MarketsBoerse Stuttgart (SWB) – Założona w 1860 roku, druga pod względem wielkości giełda papierów wartościowych w Niemczech i dziewiąta pod względem wielkości w Europie planuje stworzyć nową platformę do przeprowadzania Initial Coin Offering (ICO), wielostronnego obrotu kryptowalutami i bezpiecznego przechowywania zasobów cyfrowych.


Niemiecka giełda przygotowuje się już do uruchomienia nowej aplikacji o nazwie Bison, oferującej bezpłatny, publiczny dostęp do inwestycji w kryptowaluty. Następnym krokiem będzie rozszerzenie działalności na rynek pierwotny i wtórny. Platforma ICO umożliwi emisję cyfrowych tokenów, w celu finansowania przedsiębiorstw lub reprezentowania praw i aktywów. Jednocześnie Giełda tworzy wielostronny i regulowany system umożliwiający handel kryptowalutami.

“Tokeny emitowane za pośrednictwem naszej platformy ICO mogą być przedmiotem obrotu na rynku wtórnym. Jest to ważny czynnik sukcesu dla ICO. Jednocześnie odpowiadamy na zapotrzebowanie zarówno inwestorów detalicznych, jak i instytucjonalnych, aby stworzyć uregulowane i niezawodne środowisko obrotu kryptowalutami.” – przyznał Alexander Höptner, dyrektor generalny Boerse Stuttgart.

Ponadto platforma umożliwi również handel innymi kryptowalutami takimi jak Bitcoin (BTC) czy Ethereum (ETH) a sama infrastruktura będzie wspierana przez rozwiązania służące do bezpiecznego przechowywania zasobów cyfrowych.

Źródłem działalności jest utworzenie we wrześniu ubiegłego roku przez Boerse Stuttgart jednostki “Digital Ventures”, a następnie przejęcie lokalnego startupu Sowa Labs, który buduje Bison App.


Przegląd wydarzeń i analiz ze świata kryptowalut powstaje przy współpracy z LUNO, globalną platformą walutową dzięki której kupowanie i przechowywanie cyfrowych walut, takich jak Bitcoin i Ethereum, jest bezpieczne i łatwe. Zapoznaj się z ofertą LUNO i już teraz rozpocznij handel na BTC i ETH!tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułPonad 2 miliardy kary dla Wells Fargo za przyczynienie się do kryzysu finansowego
Następny artykułBitcoin Cash świętuje pierwsze urodziny
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here