Naga MarketsAnalizując ostatnio widziane na wykresie AUDUSD price action analitycy UOB doszli do wniosku, że przyszłość pary mieni się w czerwonych barwach. Bank ostrzega przed potencjalną kontynuacją spadków wskazując najważniejsze miejsca na wykresie. 


Wczorajsze próby pokonania wsparcia w rejonie 0,7860 wskazują na chęć kontynuacji spadków – o sytuacji na AUDUSD pisze UOB. Zdaniem analityków banku wczorajsze podwójne dno na wykresie intraday wcale nie oznacza zbliżających się wzrostów.

Momentum spadkowe wyraźnie osłabło, lecz dostrzegalna jest chęć rynku do ponownego testu okolic wsparcia. Rejon 0,7860 powinien wskazać nam przyszły kierunek zmian na parze – czytamy w dzisiejszym komentarzu walutowym banku.

Odbierz najnowszy Big Bank Report

Pokonanie wsparcia doprowadzi najpewniej do testu okolic 0,7700. Analitycy UOB liczą się jednak z faktem, że dolar amerykański może wejść w fazę korekty. Silniejszy dolar nie powinien jednak wpłynąć na wyższy kurs AUDUSD. Spodziewamy się raczej konsolidacji na obecnych poziomach – przekonuje UOB.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here