Naga MarketsNa wykresie 4-godzinnym amerykańskiego indeksu kasowego S&P500 uformował się świecowy sygnał price action w postaci pin bara. Co istotne znajduje się on w nieprzypadkowym miejscu, bo testuje poziom 8/8, który według teorii Murrey Math Lines jest silnym oporem i wskazuje na wykupienie rynku.

Sprawdź szkolenia w ramach Kursu Inwestycyjnego uTrader.

W związku z powyższym może się okazać, że w najbliższym czasie będziemy świadkami ruchu spadkowego. Najbliższy cel to linia 7/8, a więc poziom 2183.59, natomiast prawdopodobny jest spadek przynajmniej o dwie oktawy do linii 6/8 (2179,69).

0809-US500


Przetestuj rachunek u brokera opcji binarnych uTrader! KLIKNIJ, ABY ZAINWESTOWAĆ

Broker opcji binarnych uTrader oferuje zróżnicowane stawki zwrotu. Jeżeli wygrasz, Twój rachunek powiększy się o procent od zainwestowanej stawki. Jeżeli przegrasz, niezależnie od rozmiaru porażki, nigdy nie stracisz więcej niż postawiłeś.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułEURUSD – silne wzrosty
Następny artykułEUR/AUD – odbicie od wsparcia, czy dalsze osunięcia?
Zafascynowany rynkiem Forex i aktywnie z nim związany od 2013 roku. Trader krótko- i średniterminowy stosujący swing trading. Do swoich analiz wykorzystuje Price Action pozwalające zrozumieć, co tak naprawdę dzieje się na rynku. Na pierwszym planie stawia spekulację w momentach przewagi, prostotę, zarządzanie ryzykiem, a przede wszystkim dyscyplinę. Prelegent podczas Price Action Day oraz Seminarium XM w Warszawie. Wolne chwile spędza na treningach kalisteniki i sztuk walki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here