Naga MarketsCałkiem ciekawie rozwinęła się sytuacja techniczna na parze walutowej AUD/USD. Jak widać na poniższym wykresie dziennym, ubiegłotygodniowe otwarcie miało miejsce ponad istotnym oporem przy 0.7343, gdzie wówczas powstała luka.

Jednakże kupującym nie udało się kontynuować rajdu. Zamiast tego cena osuwała się w kolejnych dniach. Najpierw notowania AUDUSD powróciły pod 0.7343, a następnie niedźwiedzie zepchnęły je pod linię trendu biegnącą od tegorocznych minimów.

ubiegłotygodniowe otwarcie miało miejsce ponad istotnym oporem przy 0.7343, gdzie wówczas powstała luka

W rezultacie na wykresie tygodniowym utworzyła się niedźwiedzia formacja Outside Bar, która swym zakresem obejmuje ruch z dwóch poprzedzających ją tygodni. Formacja ta ma jeszcze dwie istotne właściwości, a mianowicie tworzy fałszywe wybicie oporu na 0.7353, a zamknięcie świecy ma miejsce z pod kanałem EMA 10/20.

Wydaje się zatem, że notowania dolara australijskiego mogą się osłabiać w relacji do greenbacka. Najbliższy kluczowy cel przy tym scenariuszu stanowić powinno wsparcie blisko 0.7050. Zanim jednak cena tam dotrze, sprzedający będą musieli jeszcze pokonać dołek w okolicach 0.7163.

Analizowany instrument posiada w swej ofercie broker XM, który zapewnia spready już od 0,0 pipsów, ponad 300 instrumentów oraz 30 USD na start >>

na wykresie tygodniowym utworzyła się niedźwiedzia formacja Outside Bar


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   Webinary XM.COMtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here