CMC Markets

Portal Comparic.pl razem z Brokerem Tickmill mają przyjemność zaprosić Państwa na specjalny przegląd rynków live. To stały cykle webinarów, które odbywać się będą w każdą niedzielę tuż przed otwarciem rynków.


W trakcie trwających ok 60 min. spotkań przedstawimy wszystko to, na co należy zwrócić uwagę w ciągu najbliższych dni. Oprócz analizy fundamentalnej przyjrzymy się również sytuacji technicznej na najciekawiej wyglądających instrumentach finansowych.

Plan spotkania:

  • Przegląd najistotniejszych publikacji zaplanowanych na nadchodzący tydzień
  • Przegląd najpopularniejszych instrumentów pod kątem technicznym
  • Analiza instrumentów zaproponowanych przez uczestników spotkania

Spotkajmy się tuż przed otwarciem rynków!

Kolejne spotkanie odbędzie się już dziś o godz. 21:00

Weź udział w odprawie traderów z Arkiem Jóźwiakiem

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

STO
Poprzedni artykułTomasz Jaroszek: certyfikat Turbo może wycisnąć dużo zysków
Następny artykułGBPCHF – Inside Bar i fałszywe wybicie – 15/10/18
Z rynkiem Forex związany od 2012 roku. Swoje pierwsze kroki stawiał na rynku surowców, obecnie aktywny trader również na rynkach walutowych. Pasjonat analizy technicznej opierający swój trading na prostocie Price Action z wykorzystaniem poziomów Fibonacciego i teorii Boxów, nie lekceważąc przy tym wpływu publikacji makroekonomicznych na rynki. Twórca bloga o tematyce Fx arkadiuszjozwiak.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Wierzy, że trading może być zajęciem dla każdego a odpowiednie money management i dyscyplina to klucz do sukcesu na rynkach finansowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here