Naga MarketsNaszym małym, weekendowym zwyczajem, mamy przyjemność zaprosić Państwa na specjalny przegląd rynków live. To stały cykl webinarów, które odbywają się w każdą niedzielę tuż przed otwarciem rynków.

Niedzielna odprawa traderów, weź udział!

W trakcie trwających ok 2 godzin spotkań przedstawimy wszystko to, na co należy zwrócić uwagę w ciągu najbliższych dni. Oprócz analizy fundamentalnej przyglądamy się również sytuacji technicznej na najciekawiej wyglądających instrumentach finansowych.

Plan spotkania:

  • Przegląd najistotniejszych publikacji zaplanowanych na nadchodzący tydzień
  • Przegląd najpopularniejszych instrumentów pod kątem technicznym
  • Analiza instrumentów zaproponowanych przez uczestników spotkania

Spotkajmy się tuż przed otwarciem rynków!

Kolejne spotkanie odbędzie się już 22 listopada 2020 r. o godz. 21:00

Weź udział w odprawie traderów z Arkiem JóźwiakiemConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułKurs euro (EUR/USD) na 1,17 w okresie 3-miesięcznym. Rabobank rewiduje prognozy
Następny artykułLiga Traderów IX – 1/8 finału – mecz rewanżowy
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

2 KOMENTARZE

  1. Rozumiem, że zarejestrował się Pan na webianr i na maila otrzymał link do pokoju webinarowego? Czy próbował Pan zalogować się w innej przeglądarce internetowej, bądź zarejestrować się z innego maila? Proszę podać maila, z którego się Pan rejestrował, to postaramy się to sprawdzić.

  2. Są jakieś wyzwania z zarejestrowaniem się na ten przegląd live – czy może to sprawdzić? Albo mnie wylogowuje, albo mimo posiadanego linka nie da się wejść.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here