Naga MarketsSpółka WP zadebiutowała na GPW 7 maja w bardzo ładnym stylu, zyskując w dniu debiutu 10,2%. Dobrego debiutu spodziewali się inwestorzy po redukcji akcji, która wyniosła 83%. Dzięki IPO spółka zbliżyła się do kapitalizacji na poziomie 1 mld złotych, co sprawia że stała się trzecią medialną siłą na polskiej giełdzie za TVN i Cyfrowym Polsatem.
Spółka podała w środę, że kupuje radia internetowe OpenFM (od GG Network S.A.) i PolskaStacja (od Polska Stacja S.C.). Jak informuje na swojej stronie: “Inwestując w nie stała się głównym graczem w segmencie radia internetowe, który charakteryzuje jeden z najwyższych czasów konsumpcji treści na użytkownika. OpenFM i PolskaStacja.pl z łączną liczbą 755 tys. użytkowników, generujących blisko 90 mln odsłon krajowych miesięcznie, razem plasują się na pierwszym miejscu w świadczeniu tej popularnej usługi online.”

Wystarczy jedno spojrzenie na wykresy giełdowe konkurentów i widać, że spółki są dziś dużo wyżej niż w chwili debiutu. Na poniższym wykresie spółka TVN, która od 2013 roku jest w trendzie wzrostowym. Analizy technicznej WP nie da się jeszcze zrobić, ale warto się spółce przyglądać. Na poniższym wykresie WP rzuca się w oczy jak na razie niezbyt duży wolumen.

Wykres spółki TVN dla interwału 1D.
Wykres spółki TVN dla interwału 1D.
Wykres spółki WP dla interwału 1H.
Wykres spółki WP dla interwału 1H.


tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here