Naga MarketsŚledztwo w sprawie polskiej giełdy Bitmarket.pl trwa. Do mediów przedostaje się coraz więcej informacji na temat działalności platformy od momentu jej powstania. W godzinach popołudniowych pojawiły się jednak szokujące fakty dot. jednego z wspólników upadłej giełdy.


“Stracił wszystko”, popełnił samobójstwo 

Lokalne, olsztyńskie media donoszą, że według nieoficjalnych informacji znany biznesmen i działacz społeczny Tobiasz N. popełnił samobójstwo. Według wstępnych informacji miał on odebrać sobie życie strzelając w głowę z własnej broni.

– Trwają działania pod nadzorem prokuratury w celu potwierdzenia tożsamości zabitego i okoliczności tragedii — powiedziała Izabela Kołpakowska z zespołu prasowego komendy miejskiej policji w Olsztynie.

Zobacz także: Bitmarket.pl: Mistertango zablokowało środki giełdy

Niektóre lokalne media nie łączą jednak tej sprawy z niedawnym upadkiem giełdy BitMarket. Wskazują one bowiem, że jest to już kolejna tragedia dotycząca przedsiębiorcy z branży gastronomicznej w Olsztynie. Kilka miesięcy temu samobójstwo popełnił bowiem, strzelając sobie w głowę, Jan Tandyrak.

– Olsztyńscy przedsiębiorcy żyją w strachu przed zbliżającym się wyjściem z więzienia Trolla. Przestępca dostał 25 lat za porwania dla okupu. Przeciw jego wcześniejszemu zwolnieniu i zgodzie na leczenie poza zakładem karnym wielokrotnie występował Tobiasz N. – czytamy na portalu olsztyn.wm.pl.

Warto jednak przypomnieć, że niespełna dwa tygodnie temu w sieci pojawił się wywiad, w którym Tobiasz Niemiro, wspólnik upadłej giełdy Bitmarket przyznał, iż stracił wszystko, bo ktoś doprowadził do upadku giełdy. – Teraz tracę twarz i dobre imię, na które pracowałem całe życie – przyznał w rozmowie z money.pl.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułKurs funta i franka tracą w trakcie czwartkowej sesji. Euro i dolar coraz droższe
Następny artykułKurs euro do dolara i funta po EBC, EURUSD i EURGBP na wykresie
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here