Naga MarketsW dniu dzisiejszym dotarła do nas niezwykle smutna informacja. Z przykrością dowiedziałem się, iż w wieku 35 lat zmarł Dominik Gaworecki. Był znanym zarządzającym, który jeszcze do niedawna prowadził autorski fundusz Excalibur FIZ. O jego śmierci poinformował brat – Kamil. 


O śmierci Dominika Gaworeckiego po długiej i wyczerpującej walce z chorobą poinformował jego brat – Kamil.

Dominik Gaworecki posiadał 12-letnie doświadczenie w pracy na rynku kapitałowym w Polsce i za granicą. Był 2-krotnym (2012,2015) zwycięzca rocznych rankingów asset management GG ”Parkiet” w kategorii „portfel akcji asset” oraz wielokrotnym zwycięzcą rankingów kwartalnych. W latach 2010-2016 zarządzał portfelami zamożnych Polaków w mWealth Management z grupy mBanku. Wcześniej zdobywał doświadczenie m.in. w KBL European Private Bankers w Luksemburgu i Genewie, a także w Superfund TFI oraz Copernicus Capital TFI. Był absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Od XI 2016 roku razem z Michałem Szpinem zarządzał natomiast autorskim funduszem inwestycyjnym Excalibur FIZ, którego był twórcą oraz jednym z największych inwestorów. W maju tego roku fundusz postawiony został jednak w stan likwidacji. Nie sposób nie wspomnieć, iż był on również jednym z prelegentów konferencji FxCuffs 2017.

Dominik Gaworecki odszedł z tego świata po wyczerpującej walce z chorobą.

Chcąc przybliżyć Wam tę postać, zachęcamy do zapoznania się z wywiadem, którego portalowi Comparic.pl udzielił on już w roku 2017.

Jako redakcja Comparic, składamy rodzinie i najbliższym najszczersze kondolencje.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułPolskie indeksy pod kreską! Akcje JSW nurkują o ponad 5% – komentarz giełdowy
Następny artykułJSW z koncesją na złoże “Chełm II”. Akcje nadal niechciane przez inwestorów
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here