Naga MarketsAlternatywą dla długoterminowych inwestycji, nieruchomości, słabo oprocentowanych lokat są rynki finansowe, gdyż można grać na nim zarówno na wzrosty, jak i na spadki. Wielu wciąż się ich obawia, dlatego TMS Brokers wychodzi naprzeciw i organizuje intensywny kurs inwestowania dla początkujących.

  • seria bezpłatnych szkoleń video, przydatna wiedza i praktyczne przykłady
  • efektywny sposób na usystematyzowanie wiedzy
  • materiał przygotowany przez eksperta rynkowego Łukasza Zembika

TMS Brokers zaprasza na Intensywny Kurs dla Początkujących

Jak zacząć przygodę z tradingiem? Najłatwiej przejść intensywny kurs dla początkujących, a potem samemu rozwijać się, analizując interesujące rynki – walut, indeksów, surowców, czy kryptowalut.

Te artykuły również Cię zainteresują
Bo choć nie ma uniwersalnej strategii inwestycyjnej, to są techniki i analizy, które pomagają zwiększyć trafność zawieranych transakcji. Intensywny kurs dla początkujących to seria szkoleń wideo, w której zawarto przydatną wiedzę, praktyczne przykłady i efektywne sposoby na usystematyzowanie wiedzy.

ZAPISZ SIĘ!

Materiał wideo przygotowany jest przez eksperta rynków OTC Łukasza Zembika, który pokaże jakie możliwości daje rachunek maklerski, na czym polega zarabianie na instrumentach finansowych i jakie są najważniejsze funkcje aplikacji do mobilnego tradingu TMS Brokers. Opowie też jak rozpocząć pracę na platformie transakcyjnej i jak zawierać transakcję na rynku.

W trakcie intensywnego kursu dla początkujących poznasz podstawy analizy technicznej i dowiesz się jakie formacje są pomocne w przewidywaniu przyszłych ruchów cen. Zobaczysz również jak należy analizować wykres na platformie i w aplikacji mobilnej.

Nowoczesne inwestowanie to mobilny trading. Dlaczego? Ponieważ w przeciwieństwie do inwestowania tzw. tradycyjnego, czyli zazwyczaj wiążącego się z długim terminem wykupu oraz niskimi stopami zwrotu, trading charakteryzuje się tym, że uczestnicy rynków finansowych handlują najczęściej w krótszych przedziałach czasu. Niektórzy z nich otwierają i zamykają transakcje w ciągu zaledwie kilku minut, księgując niewielki zysk, który jednak pomnożony przez wolumen transakcji może zapewnić sowitą wypłatę. Inni z kolei preferują, jeśli transakcje trwają, np. jedną sesję handlową. Day traderzy liczą na skorzystanie z dziennej zmienności różnych typów walorów notowanych na rynkach.

Kluczowym elementem tradingu powinna być rozszerzana wiedza i odpowiednia dywersyfikacja  portfela inwestycyjnego, czyli de facto należy wystrzegać się stawiania wszystkiego na jedną kartę.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here