Naga MarketsWEBINAR2Dzisiaj (poniedziałek, 31 sierpnia), Comparic.pl wraz z brokerem XM chce zaprosić Państwa na webinar poświęcony tematyce rynku towarowego. Podczas zaplanowanego na 20:00 w pełni darmowego spotkania będziemy starali się udowodnić, że inwestowanie w surowce, towary, metale i produkty rolne (zbiorczo określane mianem commodity) może być równie zyskowne co zawieranie pozycji na walutach, indeksach i notowaniach spółek.


W trakcie webinaru, który poprowadzi Damian Chmiel z Comparic.pl poznają Państwo historię rynków towarowych oraz najbardziej płynne oraz popularne walory commodity. Dodatkowo bezpośrednio na platformie przyjrzymy się sytuacji technicznej na najciekawiej prezentujących się wykresach.

ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ TERAZ

Szczegóły webinaru

Rynek towarowy może być równie atrakcyjny i zyskowny dla inwestorów indywidualnych co rynek walutowy. W trakcie tego szkolenia online poznasz historię rynków towarowych, dowiesz się gdzie funkcjonują największe giełdy na świecie oraz jakie produkty rolne, przemysłowe, hodowlane i surowcowe generują największy obrót. Nie ograniczaj swojego handlu tylko i wyłącznie do par walutowych – sprawdź jak popularne techniki tradingowe sprawdzają się na złocie, ropie, pszenicy, kawie, itd.

Rezultaty szkolenia

  • Wprowadzenie do podstaw funkcjonowania i historii rynków towarowych
  • Wskazanie najbardziej technicznych i najpopularniejszych walorów rynku towarowego pozwalających na efektywny handel
  • Poszerzenie wiedzy z zakresu analizy wykresów świecowych i wpływu danych fundamentalnych na trendy rynkowe


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here