Naga MarketsNie sprzedaję swoich akcji, gdy jest zmienność, staram się znaleźć w tym okazję - powiedział Kevin O’Leary
Kevin O’Leary

Rynek akcji traci, rentowności obligacji rosną. Pojawiły się obawy związane z rosnącą inflacją i potencjalnymi wzrostami stóp procentowych. To jednak nie wystarczyło, by odstraszyć inwestora i przedsiębiorcę Kevina O’Leary’ego.

„Gospodarka jest bardzo zdrowa”

— Zmienność, nie kocham jej. Ale kiedy już się pojawi, pozwala mi to ponownie dostosować pozycje. Nie sprzedaję swoich akcji, gdy jest zmienność, staram się znaleźć w tym okazję   powiedział O’Leary Yahoo Finance Live,.Prezes ETFów O’Shares powiedział również, że mówienie o rajdzie śmierci na akcjach z ogromną kapitalizacją jest mocno przesadzone.

— Wzrost produktywności, który ma miejsce w technologii, jest powodem, dla którego mamy teraz tak prężną gospodarkę. Jestem dużym miłośnikiem indeksów, więc dla mnie oznacza to dodanie większej ilości do mojego portfolio technologicznego, mojego portfolio korporacyjnego, w cyfryzacji, w handlu detalicznym, w tym wszystkim – powiedział inwestor.

Do swojego portfolio O’Leary dodaje również więcej aktywów związanych z kryptowalutami. 

— Podniosłem swoją pozycję w całej przestrzeni infrastruktury kryptowalut z 3% – do końca roku będzie to 7% portfela. Szukam inwestycji, nie tylko monet i tokenów – rzekł O’Leary.

fpmarkets

Zdaniem tego inwestora, czwarty kwartał będzie zmienny dla inwestorów, ponieważ ruchy Rezerwy Federalnej i decyzje polityczne z Waszyngtonu służą jako katalizatory dla rynku akcji.

— Pod koniec dnia, wszystko to tylko szum. Gospodarka jest bardzo zdrowa – dodał.

invest

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: ccc cena akcji | ciech kurs akcji | cd projekt cena akcji | ciech giełda | aktualny kurs korony czeskiej | azoty akcje rekomendacje | usd notowania |Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here