Naga MarketsCena Bitcoina wzrosła w ciągu niespełna dwóch dni o niemal 6 proc. a licząc od niedawnych dołków o ponad 11 proc. Analityk Willy Woo uważa, że obecny krajobraz makroekonomiczny oraz układ techniczny na notowaniach BTC sprzyja dalszym wzrostom notowań najstarszej z walut wirtualnych. Jego zdaniem, obecny poziom cenowy może być przydatnym punktem wejścia dla inwestorów.

Czas na ponowne wzrosty BTC

Zdaniem popularnego analityka, bardzo mało prawdopodobne jest obecnie, że zobaczymy katastrofalny spadek cen BTC. W jego ocenie, na przestrzeni najbliższych tygodni powinniśmy obserwować następny ruch wzrostowy.

Równie optymistycznie w kwestii najbliższej przyszłości BTC wypowiedział się także PlanB, który spodziewa się, że to właśnie jest właściwy czas, by Bitcoin ropoczął swój kolejny rajd wzrostowy o rząd wielkości.

Z jego modelu prognozowania cen stock-to-flow wynika, że cena BTC wzrośnie do 100 tysięcy dolarów. Docelowo spodziewa się on jednak, że w ciągu czterech lat cena BTC może gwałtownie wzrosnąć nawet do 864 000 USD.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułCI Games rozpoczyna kampanię marketingową gry Sniper Ghost Warrior Contracts 2
Następny artykułJarosław Szaliński powołany na dyrektora finansowego Komputronika
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here