Naga MarketsNie chcę należeć do takiej społeczności bitcoina (BTC), stwierdził Erik Voorhees
Erik Voorhees, CEO ShapeShift

Erik Voorhees, założyciel i dyrektor generalny ShapeShift, ujawnił w trakcie podcastu, że czuł się zażenowany i zdegustowany zachowaniem maksymalistów bitcoinowych (BTC) podczas konferencji Bitcoin 2021 w Miami.

  • Bitcoinowi maksymaliści to osoby, które na rynku kryptowalut wierzą tylko i wyłącznie w BTC krytykując inne cyfrowe aktywa
  • Podczas konferencji w Miami promowali „toksyczny maksymalizm” nastawiony nie tylko na rozwój bitcoina, ale również na utrudnianie rozwoju konkurencyjnych sieci
  • Voorhees twierdzi, że społeczność, która działa na takich zasadach nie jest jego społecznością i nie chce do niej należeć
  • Więcej podobnych i ciekawych artykułów znajdziesz na stronie głównej Comparic.pl

Bitcoin maxis tworzą toksyczną społeczność?

Jako długoterminowy inwestor kryptowaluty widzi zalety nie tylko bitcoina, ale również i szeregu altcoinów. Przedsiębiorca przemawiał w trakcie panelu podczas drugiego dnia konferencji w Miami w czerwcu. Wywołał poruszenie, gdy powiedział:– Czy słyszałem, jak ktoś na poprzednim panelu powiedział: „Jeśli jesteś przeciwko toksycznemu maksymalizmowi, jesteś przeciwko bitcoinowi i jesteś przeciwko wolności?” To jakieś bzdury – komentował.

Prezes ShapeShift rozszerzył ten komentarz w wywiadzie z 27 lipca w ramach Unchained Podcast prowadzonym przez dziennikarkę Laurę Shin. 35-latek potępił bitcoinowych maksymalistów, którzy wierzą, że niszczenie zwolenników innych kryptowalut, jest dobrą rzeczą dla BTC:

– Sami się nakręcili na myślenie, że krytykowanie tych ludzi jest cnotą i pomaga BTC. Szczerze mówiąc, myślę, że jest to po prostu rodzaj obrzydliwości. Byłem i nadal jest zażenowany. Ci ludzie byli na scenie mówiąc o cnotach toksycznego maksymalizmu. Nie wiem, kiedy weszli na rynek BTC, ale absolutnie nie jest to społeczność, z której pochodzę i do której chcę należeć – wyjaśniał.

Vorhees wypowiadał się wcześniej przeciwko toksycznemu maksymalizmowi, ale w trakcie podcastu dodał, że konferencja w Miami była pierwszą konferencja, na której był „zakłopotany z powodu uczestników”. Stwierdził, że jeśli istnieje prawdziwy wróg sieci Bitcoin to jest nim nie konkurencyjna kryptowalutą, ale „banki centralne, bankowość i waluty fiat, a nie społeczność dogecoina czy etheru”.

W kryptowaluty możesz inwestować między innymi z brokerem Plus500. Załóż darmowe konto i zacznij trading jeszcze dzisiaj! 

CHCĘ HANDLOWAĆ KRYPTOWALUTAMI

invest

ShapeShift to nieinstytucjonalna giełda kryptowalutowa prowadzona z amerykańskiego Denver i mająca siedzibę w Szwajcarii. Platforma ogłosiła pełną integrację z cross-chain DEX THORChain w kwietniu, co umożliwiło bezpośredni handel BTC, ETH i LTC. Jednakże, THORChain doznał dwóch wielomilionowych ataków hakerskich w tym miesiącu.

Voorhees przyznał, że exploity pokazują, że ThorChain ma jeszcze długą drogę do przebycia, ale fakt, że może zapewnić dostęp do zdecentralizowanej giełdy jest ogromnym postępem dla branży.

– THORChain jest bardzo nowym wczesnym oprogramowaniem i ostatnio napotkali kilka dość okropnych błędów. W tej chwili łańcuch jest w trybie offline. Więc nie jest to panaceum i nie jest gotowy na rozpoczęcie rewolucji, ale działa. Działa z prawdziwymi pieniędzmi i z tygodnia na tydzień jest coraz lepszy – dodawał prezes ShapeShift.

Autor poleca również:Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here