Naga MarketsAnalityk z rynku kryptowalut Nicholas Merten jest optymistyczny w odniesieniu do kilku blockchainowych projektów o dużej kapitalizacji, które jego zdaniem będą płynąć na falach ostatniej akcji cenowej bitcoina.

  • Merten uważa, że wraz z BTC na rynku mocno będą drożeć i inne kryptowaluty.
  • Wskazuje np. na Ethereum, XRP czy litecoina.

Merten: czeka nas bańka na kryptowalutach

W nowym odcinku DataDash, popularny trader przewiduje, że teraz czeka nas hossa na kryptowalutach. Mertena mówi, że “przełamaliśmy opór po raz pierwszy od 2017 roku. To bardzo ważne. Wszystko wygląda świetnie.” Jego zdaniem za nami jest konsolidacja, a przed nami potencjalna bańka.

Merten uważa, że ​​Ethereum „robi dokładnie to, co powinno robić Ethereum” po niewielkim spadku cen na początku tygodnia. Teraz kurs ETH może bardzo szybko przyspieszyć na wykresie.

Patrząc na wykres Bittrex, zauważam, że robimy dokładnie to, co stało się ze złotem w odniesieniu do jego stosunku do akcji. Wyłamuje się to z rosnącego trójkąta – tłumaczy.

Analityk uważa również, że XRP, który odnotował niewielką akcję cenową w porównaniu z innymi kryptowalutami o dużej kapitalizacji, może pozytywnie zaskoczyć inwestorów.

Litecoin to the moon?!

Spory potencjał do wzrostów widzi też w litecoinie (LTC), dziś ósmej kryptowalucie pod względem kapitalizacji rynkowej.

– Szczerze mówiąc, myślę, że jest to wspaniały wykres. (…) Historycznie widzieliśmy, że litecoin szybko się rozwija – tłumaczy.

Dobrym porównaniem do tego, co może stać się z LTC, jest stosunek złota do srebra. Chodzi o to, że jest pewien trend, “w którym srebro przyspiesza [w pewnym momencie] w stosunku do złota i widzimy to teraz”, jak dodaje inwestor.

Jak widać, stawia on na czołowe altcoiny, które mogą pochwalić się dużymi kapitalizacjami rynkowymi. Czy jego prognozy się sprawdzą? Przekonamy się zapewne wkrótce.

Autor poleca też:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here