Naga MarketsNial Fuller's Price ActionNajświeższa analiza Niala Fullera pod kątem techniki Price Action. Sprawdź poniżej, co zauważył na kablu oraz jak wygląda bieżąca sytuacja na amerykańskim indeksie pięciuset największych spółek.


 GBPUSD – zakupowy setup Fakey

Podczas wczorajszej sesji na kablu uformował się zakupowy pin bar, zgodny z naszym byczym poglądem na ten rynek. Jest to dobra sposobność do zajęcia pozycji dla wszystkich tych, którzy nie mają jeszcze longów. Oczekujemy kontynuacji wzrostów na tym rynku w nadchodzących dniach, a kolejny opór widzimy w okolicach 1.5930 i tam też jest nasz target dla pozycji długich.

gu

 S&P500 – zjeżdża na południe

Podczas wczorajszej sesji, indeks S&P 500 ostro zniżkował, zaliczając ogromne straty. Ten ogromny ruch zmienia obraz rynku i nasz pogląd na najbliższą przyszłość. Nie jesteśmy już bykami z powodu zanegowania minimum pin bara znajdującego się na poziomie 2033.00, które znajdowało się jednocześnie w okolicach kluczowego wsparcia. W tym momencie będziemy monitorować ten rynek i szukać okazji do sprzedaży po rajdzie do oporu, który jest strefą między poziomem 2060.00 – 2070.00, zaznaczoną na poniższym wykresie.
sp5

Wcześniejsze komentarze i analizy znajdziesz w tym miejscu: Analizy Niala FulleraConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here