Naga Marketsnial fullerArtykuł zawiera analizę Niala Fullera pod kątem techniki price action. Walory, którym się przygląda to para walutowa USD/JPY oraz rynek ropy.


USD/JPY – wyprzedaż po pin barze i inside barze

USD/JPY był mocno wyprzedawany przez ostatnie dwa dni, w następstwie tego jak zauważyliśmy okazję w naszym komentarzu z 16-go marca, by sprzedawać w trakcie dziennych rajdów w pobliże krótkoterminowego oporu przy 114.50. Zauważ, że cena dostarczyła mnóstwo okazji do sprzedaży na tej parze po wystąpieniu niedźwiedziego pin bara i późniejszej, trzydniowej konsolidacji, gdzie uformowały się trzy inside bary. Oczywiście, para ta nadal pozostaje w trendzie spadkowym, dlatego też kontynuujemy poszukiwanie okazji do sprzedaży po umocnieniach.

[pullquote align=”full” cite=”” link=”” color=”” class=”” size=””]Strategię Niala Fullera  można wypróbować na rachunku w HFT Brokers[/pullquote]

Te artykuły również Cię zainteresują
usdjpy-1

Ropa – kontynuacja byczego rajdu

Ropa w ostatnich dniach była bardzo silna, a wszystko to rozpoczęło się od krótkiego cofnięcia do dynamicznego wsparcia jakie zapewnia kanał wykładniczych średnich kroczących. Jest to zgodne z naszym komentarzem tygodniowym, gdzie wskazywaliśmy na zakupy po osłabieniach kiedy cena utrzymuje się nad kluczowym wsparciem. Obecnie kontynuujemy poszukiwanie okazji zakupowych po cofnięciach do poziomów horyzontalnych lub do wspomnianego wcześniej wsparcia jakie zapewniają średnie. Idealnie gdyby jeszcze pojawił się we wskazanych miejscach jakiś sygnał z price action.

oil-3

Wcześniejsze komentarze i analizy znajdziesz w tym miejscu: Analizy Niala FulleraConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here