Naga MarketsNial Fuller's Price ActionNial Fuller w swojej analizie Price Action wciąż rozważa sygnał pin bar na USD/JPY, ale zwrócił również uwagę na umacniającą się ropę.


USD/JPY – zakupowy pin bar

USD/JPY zyskał podczas wczorajszej sesji trochę gruntu po sygnale z price action, który omawiałem w poprzednim komentarzu. Nic się zatem nie zmieniło i nadal widzimy potencjał do ruchu wzrostowego, podążającego za wspomnianym pin barem pod warunkiem, że para będzie pozostawać prężnie powyżej kluczowego, krótkoterminowego wsparcia na poziomie 118.60.

usdjpy3

Ropa – pozostaje prężna

Rynek ropy naftowej pozostaje silny od czasu naszej ostatniej analizy, w której mówiliśmy o byczym pin barze z wykresu miesięcznego, który uformował się w sierpniu na kluczowym, długoterminowym wsparciu, a jego minimum znajdowało się niedaleko poziomu 38.00 USD. Jak mówiliśmy we wspomnianej analizie, następny kluczowy opór jest dopiero w okolicach 62.00 USD za baryłkę i powinniśmy zobaczyć jak cena stara się dokonać re-testu tego poziomu w nadchodzących dniach lub tygodniach. Traderzy mogą obserwować wykresy H1, H4 lub dzienne w poszukiwaniu zakupowych sygnałów price action, gdy cena osłabi się do poziomów bliskich dynamicznemu wsparciu tworzonemu przez wykładnicze średnie kroczące (EMA 8/21) lub do wsparć horyzontalnych. Cena niedawno wybiła się ponad EMA, odzwierciedlając tym samym aktualne, bycze momentum.

oil

Wcześniejsze komentarze i analizy znajdziesz w tym miejscu: Analizy Niala FulleraConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here