Naga MarketsNial Fuller's Price ActionW środowym spojrzeniu na rynki walutowe, Nial Fuller poświęca uwagę dolarowi amerykańskiemu do japońskiego jena. Zwraca uwagę na świeże momentum wzrostowe i wejście nad kluczowe poziomy. Serdecznie zapraszamy do lektury.


USD/JPY – pnie się w górę i uderza w opór

W trakcie wczorajszej sesji USD/JPY nadal się wspinało, jednak po kontakcie z kluczowym oporem, strefą docelową (w okolicach 121.85), byliśmy świadkami silnego osunięcia. Wspomniany poziom jest szczytem z listopada zeszłego roku. Na wykresie widzimy, że rozrysował się niedźwiedzi pin-bar – jako, że jest to sygnał niezgodny z rendem, a momentum wzrostowe jest bardzo silnie nie będziemy szukali tutaj okazji do wejścia w krótką pozycję.

usdjpy120

Zamiast tego poczekamy na wyraźniejsze osunięcia, starając się znaleźć jednocześnie sygnały zakupowe na wykresie H1 oraz H4 w okolicach poziomu wsparcia 119.365 wyznaczonego na wykresie dziennym. Dopóki cena utrzyma się powyżej tego poziomu utrzymujemy nastawienie zakupowe i nabywamy na osunięciach.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here