Naga MarketsZ przykrością informujemy, że Nial Fuller nie opublikował dzisiaj swojej tygodniowej prognozy rynku FX dla najciekawiej wyglądających par walutowych. Na stronie http://www.learntotradethemarket.com/ żaden nowy wpis nie pojawił się od kilkunastu godzin.

W związku z tym postanowiliśmy przygotować przekład analizy AUD/USD i USD/CAD, która powstała jeszcze w piątek. Sytuacja na parach jest jednak na tyle ciekawa, że uwagi Niala pozostają nadal aktualne. Serdecznie zapraszamy do lektury!AUD/USD – straty na Aussie kontynuowane. Kierunek SELL

Dolar australijski do amerykańskiego nadal przesuwa się w dół (otwierając nowy tydzień z luką wielkości prawie 30 pipsów). Patrząc na wykres W1 widzimy, że cena w zeszłym tygodniu opadła bardzo mocno. Niewielkie odwrócenia w najbliższych dniach nie powinny więc nikogo dziwić. Obserwujmy EMA i horyzontalne strefy oporu w poszukiwaniu sygnałów sprzedaży z Price Action w celu dołączenia do trendu spadkowego.

audusd169

USD/CAD – byczy ruch na Loonie trwa w najlepsze

Zeszły tydzień dla USD/CAD zakończył się naprawdę pozytywnie. Cena cały czas pnie się do góry, co jest następstwem połączenia dwóch silnych sygnałów – fakey oraz pin bar – omawianych w zeszłym zestawieniu tygodniowym. Trend jest tutaj wyraźnie byczy, więc nadal poszukujemy sygnałów kupna. Okazją do tego będą strefy wsparcia w okolicach 8/21-dniowych EMA lub horyzontalnych linii. Właśnie tam najłatwiej będzie wskazać okazje dołączenia do wzrostowego momentum.

usdcad5

O ile szansa na publikację pełnej prognozy tygodniowej przez Niala Fullera jest już dzisiaj nikła, to jeżeli cokolwiek pojawi się na jego stronie od razu zostanie przetłumaczone i opbulikowane na Comparic.

Wspomóż nas! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski pod artykułem.

invest

Chcesz mieć dostęp do tej samej analizy wykresów technicznych i platformy brokera, z której korzysta Nial Fuller? - Pobierz darmowe oprogramowanie w tym miejscu.

Ponieważ cały portal jest dostępny dla czytelników za darmo, zarabiamy tylko na ruchu. Możesz nas wesprzeć i nic Cię to nie będzie kosztowało. Zapraszamy do polubienia naszego fanpage’a, wpisania adresu e-mail w newsletter (pomarańczowa strzałka u góry) oraz subskrypcji konta Youtube.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here