Naga Marketsnial fullerArtykuł zawiera analizę Niala Fullera pod kątem techniki price action. Walory, którym się przygląda to pary walutowe AUDUSD, USDJPY, amerykański indeks S&P 500 oraz rynek spot złota.


AUDUSD – nadal traci grunt

W komentarzu z 3-go maja mówiliśmy o możliwej, dalszej utracie gruntu na AUDUSD, tak też się stało i miało to miejsce, aż do zamknięcia tygodniowego. Na ten tydzień nasz pogląd pozostaje taki, że dopóki cena znajduje się pod kluczowym oporem przy 0.7490 będziemy sprzedawać po umocnieniach w oczekiwaniu na dalsze spadki i ewentualny test poziomu 0.7380.

[pullquote align=”full” cite=”” link=”” color=”” class=”” size=””]Strategię Niala Fullera  można wypróbować na rachunku w HFT Brokers[/pullquote]

audusd-2

USDJPY – kontynuacja trendu spadkowego

Na parze USDJPY pozostajemy niedźwiedzio nastawieni i widzimy dwa główne poziomy oporu powyżej przy 111.00 i 107.90. Czekamy aż cena wejdzie w zakres oporu i tam na ewentualny sygnał price action z wykresu 4-godzinnego lub dziennego.

usdjpy

S&P 500 – obowiązuje wsparcie przy 2030.00

W naszym ubiegłotygodniowym komentarzu omawialiśmy znaczenie wsparcia przy 2030.00 i widzimy, że poziom ten wytrzymał, a cena utrzymała się nad nim po piątkowym teście. Poziom ten będzie kluczowy do obserwacji w tym tygodniu. Zauważ, że świeca dzienna z piątku pokazuje odrzucenie niskich cen i wspomnianego wsparcia przy 2030.00, tak więc istnieje potencjał na powrót do wzrostów w tym tygodniu. Być może w tym tygodniu zobaczymy ostatnią próbę testu poziomu 2030.00, ale jeśli cena utrzyma się nad nim, powinno dojść do kolejnego pchnięcia w górę.

Zapraszamy również na forum Comparic, gdzie znajdziesz tłumaczenia lekcji udzielanych przez Niala Fullera.

sp500-1


Chcesz mieć dostęp do tej samej analizy wykresów technicznych i platformy brokera, z której korzysta Nial Fuller? - Pobierz darmowe oprogramowanie w tym miejscu.

Złoto – byki utrzymują kontrolę

Nasze spojrzenie z ubiegłego tygodnia na walor jakim jest złoto nie uległo zmianie; wciąż widzimy, że strefa wsparcia niedaleko 1260.00 – 1250.00 jest solidnym, krótkoterminowym obszarem dla kupujących złoto po spadkach do wsparcia i uformowaniu się sygnału z wykresu H1, H4 lub dziennego.

gold-2

Wcześniejsze komentarze i analizy znajdziesz w tym miejscu: Analizy Niala FulleraConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here