Naga MarketsZapraszamy na tygodniowy przegląd rynku oczami Niala Fullera – jednego ze światowych guru tradingu Price Action. Więcej na temat jego strategii, możecie przeczytać tutaj.

EUR/USD – trend spadkowy przyspiesza

Euro do dolara kontynuowało spadki w zeszły piątek i w najbliższych dniach czeka nas przyspieszenie trenfu spadkowego. Kolejne kluczowe wsparcie znajduje się w okolicach 1.2045 i powinniśmy się spodziewać testu tego poziomu w tym miesiącu – oczywiści jeżeli niedźwiedzie momentum zostanie utrzymane. Szukamy sygnałów sprzedażowych z PA pozwalających na otwieranie krótkich pozycji. Warto zwrócić uwagę na 8-dniową średnią EMA, która utrzymała cenę w ryzach i przyjęła formę dynamicznej linii oporu.eurusd166

USD/CAD – po pin-barze para idzie w górę

W przeciągu ostatnich kilku miesięcy dolar amerykański do kanadyjskiego wyraźnie odbił. W piątek znalazł się bardzo blisko kluczowego oporu na 1.1278 – wszystko za sprawą uformowania się sygnału zakupowego na świecy pin-bar dzień wcześniej. W najbliższym czasie powinniśmy spodziewać się odwrócenia ceny. Jeżeli opór na 1.1278 zostanie przebity, wtedy powinien zadziałać jako wsparcie. Jakikolwiek powrót w jego okolice będzie dobrym momentem na otwieranie pozycji długich.

usdcad6

AUD/USD – Aussie również do góry

Para AUD/USD wyraźnie skorzystała z byczego pin baru. Jeżeli popytowe odwrócenie się utrzyma, wtedy powinniśmy spodziewać się testu oporu w okolicach 0.8890 i ewentualnych ruchów powyżej. Można tutaj rozważać również zagrywanie na krótko. W takim przypadku należy jednak poczekać na odbicie do wyższych poziomów i dopiero wtedy obserwować rynek pod kątem sygnałów sprzedażowych z PA.

audusd173

Nial Fuller - wykresy i dwa ekranyNowe tłumaczenia tekstów Niala!

Chcesz jeszcze więcej Niala Fullera? W takim razie odwiedź wątek na Forum, w którym regularnie publikowane są przekłady jego poradników. Ucz się od guru Price Action i wraz z Nial’em zwiększaj swoją skuteczność handlową!


Chcesz mieć dostęp do tej samej analizy wykresów technicznych i platformy brokera, z której korzysta Nial Fuller? - Pobierz darmowe oprogramowanie w tym miejscu.

invest

Kolejne tłumaczenia pojawiać będą się regularnie. Są to teksty nowe, do tej pory niepublikowane jeszcze na łamach Comparic. W związku z tym powinny być dużą gratką dla wszystkich polskojęzycznych sympatyków strategii Nial Fuller’s Price Action!Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here