Naga Marketsnial fullerArtykuł zawiera analizę Niala Fullera pod kątem techniki price action. Walory, którym się przygląda to pary walutowe AUDUSD, EURUSD, amerykański indeks S&P 500 oraz rynek ropy naftowej.


AUDUSD – nadal traci grunt

Zgodnie z naszą ubiegłotygodniową analizą, AUDUSD nadal znajduje się pod oporem przy 0.7250. Dopóki znajdujemy się poniżej tego oporu, cały czas istnieje ryzyko spadków i być może w krótkim terminie zobaczymy jak cena zejdzie do 0.7040.

[pullquote align=”full” cite=”” link=”” color=”” class=”” size=””]Strategię Niala Fullera  można wypróbować na rachunku w HFT Brokers[/pullquote]

audusd-9

EURUSD – podchodzi do kluczowej strefy wsparcia

Na EURUSD kontynuowane były spadki, ale wciąż pozostajemy nad kluczowym obszarem wsparcia między 1.1060 – 1.0975 i to właśnie od niego będą zależały wydarzenia w tym tygodniu. Będziemy się rozglądać za sygnałem zakupowym w tym regionie, ale musi on być bardzo oczywisty i uformować się na wykresie dziennym lub 4-godzinnym.

eurusd-4

S&P 500 – byki kontrolują rynek

Przez ostatnie tygodnie mówiliśmy, że jeśli na indeksie S&P 500 wytrzyma poziom 2030.00, trend wzrostowy pozostanie nienaruszony i możemy spodziewać się kolejnych wzrostów. W ubiegłym tygodniu doszło do sporych zakupów i cena przebiła się przez opór przy 2070 – 2080. Krótkoterminowo wsparcie przy 2070 – 2080 uznajemy jako dobre miejsce do wejścia w ruch wzrostowy, dlatego też można obserwować wszelkie cofnięcia do tego poziomu. Celem dla zwyżek w takim przypadku mogą być okolice 2130.00.

Zapraszamy również na forum Comparic, gdzie znajdziesz tłumaczenia lekcji udzielanych przez Niala Fullera.

sp500-5


Chcesz handlować na platformie tradingowej i wykresach preferowanych przez Niala Fullera? - Załóż bezpłatne 60-dniowe konto próbne u brokera FXTRADING.com.

Ropa – w pobliżu kluczowych poziomów oporu

Mimo, że w ostatnich miesiącach ropa zyskiwała, nie można ignorować długoterminowego trendu spadkowego, w którym to podchodzimy właśnie do kluczowych poziomów przy 50, 51, a następnie 55. Traderzy mogą w nadchodzących dniach i tygodniach obserwować te kluczowe poziomy i szukać na nich oznak wyczerpania oraz niedźwiedzich sygnałów odwrócenia. Każda taka okazja może zapewnić spadek od 3 do 5 USD z kluczowych poziomów, tak by złapać oddech. W pewnym momencie będziemy także myśleć o zakupach, ale najbliższe wsparcie znajduje się dopiero przy 42.50 i na tę chwilę nie ma tak naprawdę znaczenia.

oil-1

Wcześniejsze komentarze i analizy znajdziesz w tym miejscu: Analizy Niala Fulleratokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here