Naga Marketsnial fullerArtykuł zawiera analizę Niala Fullera pod kątem techniki price action. Walory, którym się przygląda to pary walutowe EURUSD, GBPUSD, AUDUSD, amerykański indeks S&P 500 oraz rynek spot złota.


EURUSD

Eurodolar konsolidował w ubiegłym tygodniu po silnym ruchu wzrostowym z poprzednich tygodni. Trend wciąż jest wzrostowy i nadal szukamy głębszych cofnięć, by wejść w longi zgodne z tym trendem. Oczekujemy na możliwości zakupowe niżej, blisko krótkoterminowego wsparcia między 1.1075 – 1.1020 i pozostajemy bykami podczas gdy ceny utrzymują się powyżej kluczowego poziomu wsparcia przy 1.0830.

Strategię Niala Fullera możesz wypróbować na rachunku w XM, gdzie bez depozytu odbierzesz premię w wysokości 30 USD.

Te artykuły również Cię zainteresują
AUDUSD

W minionym tygodniu para walutowa AUDUSD przesunęła się na niższe poziomy formując na wykresie tygodniowym niedźwiedziego pin bara. Jeśli cena utrzyma się pod 0.7522 w tym tygodniu, spodziewamy się zobaczyć dalsze spadki. Wstępnym celem jest tu 0.7328, a jeśli zostanie złamany to następny obszar wsparcia / docelowy widziany jest na 0.7165. Zamknięcie powyżej 0.7522 unieważniłoby nasze obecnie niedźwiedzie nastawienie.

GBPUSD

Para walutowa GBPUSD byłą w piątek wyprzedawana i weszła do krótkoterminowej strefy wsparcia między 1.2828 – 1.2755; obszaru, gdzie od niedawna szukaliśmy okazji do kupna. Dopóki cena utrzymuje się ponad kluczowym wsparciem przy 1.2570, obecne cofnięcie spadkowe traktujemy jako potencjalną okazję zakupową. Przed wejściem w longi potrzebujemy jednak wyraźnego sygnału kupna w wykresu H4 lub dziennego. Jeśli takiego sygnału nie otrzymamy na obecnym wsparciu między 1.2755 – 1.2828, pozostaniemy cierpliwi i będziemy wypatrywać ich bliżej obszaru 1.2570.

Zapraszamy również na forum Comparic, gdzie znajdziesz tłumaczenia lekcji udzielanych przez Niala Fullera.


Chcesz mieć dostęp do tej samej analizy wykresów technicznych i platformy brokera, z której korzysta Nial Fuller? - Pobierz darmowe oprogramowanie w tym miejscu.

S&P 500

S&P 500 kontynuuje wzrosty zgodne z ogólnym trendem. Zauważ, że miniony tydzień zakończył się historycznymi maksimami. Możemy w nadchodzących dniach rozglądać się za cofnięciami, by wejść w longi zgodne z panującym trendem dopóki cena utrzymuje się powyżej obszaru przy 2320.00. Najlepiej rozglądać się, by wchodzić po sygnale zakupowym z wykresu H1, H4 lub dziennego.

Złoto

Po wyłamaniu i łatwym ruchu powyżej oporu przy 1240.00 kilka tygodni temu, złoto kontynuowało ruch wzrostowy kończąc go nieznacznie ponad ustanowionymi wcześniej maksimami. Momentum jest wciąż wyraźnie wzrostowe i możemy rozglądać się za cofnięciami do wsparcia, by wchodzić w longi, w tym tygodniu. Kluczowe wsparcie / obszar zakupowy na ten tydzień wypada blisko 1240.00, ale możemy również szukać okazji do wejścia powyżej tego poziomu jeśli oczywisty sygnał price action z wykresu H1, H4 lub dziennego uformuje się po pewnym ruchu spadkowym (osłabieniu).

Wcześniejsze komentarze i analizy znajdziesz w tym miejscu: Analizy Niala FulleraConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here