Naga Marketsnial fullerArtykuł zawiera analizę Niala Fullera pod kątem techniki price action. Walory, którym się przygląda to pary walutowe EURUSD, GBPUSD, amerykański indeks S&P500, rynek spot złota oraz ropy naftowej.


EURUSD

Kurs pary walutowej EURUSD osunął się w ubiegłym tygodniu od kluczowego oporu przy 1.1130, kontynuując tym samym niedźwiedzie momentum jakie widzieliśmy w ostatnich tygodniach. W tym tygodniu nasze nastawienie wciąż pozostaje pozostaje niedźwiedzie i będziemy obserwować cofnięcia wzrostowe jako okazję do sprzedaży, dopóki cena utrzymuje się pod poziomem 1.1130.

Strategię Niala Fullera możesz wypróbować na rachunku w RoboForex, gdzie bez depozytu otrzymasz na start 50 euro.

eurusdf

GBPUSD

GBPUSD nadal pozostaje bardzo słaby i w ubiegłym tygodniu widzieliśmy, że cena wciąż zawierała się pod krótkoterminowym poziomem oporu przy 1.3480. Dopóki cena utrzymuje się pod tym poziomem, nasze nastawienie pozostaje niedźwiedzie i będziemy poszukiwać sygnałów sprzedażowych na wykresie H1, H4 lub dziennym po jakichkolwiek umocnieniach, tak by dołączyć do trendu spadkowego.

gbpusd-3

Złoto

Na rynku złota kluczowym poziomem do obserwacji będzie w tym tygodniu 1300.00. Przez ostatnie dwa tygodnie widzieliśmy spore spadki, dlatego też nie byłoby zaskoczeniem, gdyby nastąpił powrót do trendu wzrostowego. Traderzy mogą obserwować akcje cenową jaka rozgrywa się na poziomie 1300.00 lub trochę ponad nim i jeśli pojawi się okazja o wysokim prawdopodobieństwie, dołączać do trendu wzrostowego.

Zapraszamy również na forum Comparic, gdzie znajdziesz tłumaczenia lekcji udzielanych przez Niala Fullera.

gold-3


Chcesz handlować na platformie tradingowej i wykresach preferowanych przez Niala Fullera? - Załóż bezpłatne 60-dniowe konto próbne u brokera FXTRADING.com.

Ropa

Nasze nastawienie na ropie jest niedźwiedzie i szukamy okazji do sprzedaży dopóki znajdujemy się pod krótkoterminowym oporem przy 46.80. Jakiekolwiek krótkotrwałe umocnienia mogą być wykorzystywane do zajmowania pozycji krótkich z potencjalnym celem w pobliżu kluczowego wsparcia przy 42.50.

oil-2

S&P500

Nasze nastawienie na S&P500 pozostaje bycze i w tym tygodniu kluczowe wsparcie widzimy na niedawnych szczytach przy 2120-30. Tam właśnie znajduje się strefa wsparcia krótkoterminowego. Obserwujemy jakiekolwiek krótkoterminowe osłabienia i będziemy rozważać zajmowanie pozycji długich i dołączenie do trendu wzrostowego. Konserwatywni traderzy mogą czekać na sygnał zakupowy price action między 2130-2120, natomiast bardziej agresywni mogą wchodzić na ślepo jeśli rynek zejdzie w tym tygodniu do wspomnianej wcześniej strefy wsparcia.

sp500-3

Wcześniejsze komentarze i analizy znajdziesz w tym miejscu: Analizy Niala FulleraConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here