Naga MarketsW dzisiejszym przeglądzie rynku oczami Nial’a Fullera znajdujemy zaledwie jedną parę walutową. Ekspert od akcji cenowej opisuje euro do dolara amerykańskiego na wykresie miesięcznym.

EUR/USD – kluczowy opór na 1.2750

Pod koniec zeszłego tygodnia byliśmy świadkami dalszych spadków EUR/USD – powodem był tutaj dynamiczny rozwój trendu południowego. W tym tygodniu powinniśmy skupić się na kluczowym oporze kształtującym się w okolicach 1.2750. Jeżeli niedźwiedzie momentum zostanie utrzymane, wtedy istnieje prawdopodobieńśtwo przetestowania tego poziomu.Poniżej, kolejne istotne wsparcia rysują się na 1.2285 oraz w okolicach 1.2040. Podobnie jak we wcześniejszych tygodniach cały czas szukamy sygnałów sprzedaży z Price Action w przypadku jakichkolwiek korekt wzrostowych. Interesować będą nas krótkoterminowe poziomy oporu lub strefa tworzona przez 8/21-dniowe średnie kroczące (MA).

eurusd162

Więcej informacji o Nial’u Fullerze oraz jego rekomendacjach handlowych znajdziecie w dedykowanym mu dziale ComparicJesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

invest
Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here