Naga Marketsnial fullerArtykuł zawiera analizę Niala Fullera pod kątem techniki price action. Walory, którym się przygląda to pary walutowe EURUSD, GBPUSD, AUDUSD, USDJPY oraz amerykański indeks S&P500.


EURUSD

Na EURUSD w ubiegłym tygodniu kontynuowana była wyprzedaż. Cena zbliża się już do kluczowego poziomu wsparcia przy 1.0500, nasze nastawienie pozostaje jednak nadal niedźwiedzie i rozglądamy się za umocnieniami, by wchodzić w pozycje krótkie. Traderzy mogą obserwować także kanał tworzony przez EMA 8/21, który formuje wsparcie dynamiczne. Kluczowy poziom sprzedażowy znajduje się natomiast przy 1.0850 i dopóki cena utrzymuje się pod tym poziomem, pozostajemy agresywnymi niedźwiedziami.

Strategię Niala Fullera możesz wypróbować na rachunku w RoboForex, gdzie otrzymasz bonus powitalny w wysokości 50 euro.

eurusd-2

GBPUSD

GBPUSD trzymał się w ostatnich tygodniach lepiej niż para EURUSD, ale ubiegły tydzień był spadkowy i obecnie cena spoczywa w okolicach kluczowego wsparcia krótkoterminowego przy 1.2335. Jeśli bykom nie uda się utrzymać powyżej linii wsparcia przy 1.2335, oczekujemy wybicia dołem, które może doprowadzić do większej wyprzedaży.

gbpusd-3

AUDUSD

Na AUDUSD w ubiegłym tygodniu kontynuowana była dramatyczna wyprzedaż trwająca wraz z niedźwiedzim momentum jakie uwolniło się po fałszywym wybiciu ponad opór przy 0.7735. Jest jeszcze mnóstwo miejsca do spadków na tym rynku i możemy rozglądać się za okazjami sprzedażowymi po jakichkolwiek umocnieniach. Opór blisko obszaru przy 0.7440 byłby kluczowym poziomem do potencjalnej sprzedaży jeśli cena powróci do niego w tym tygodniu.

Zapraszamy również na forum Comparic, gdzie znajdziesz tłumaczenia lekcji udzielanych przez Niala Fullera.

audusd-4


Chcesz handlować na platformie tradingowej i wykresach preferowanych przez Niala Fullera? - Załóż bezpłatne 60-dniowe konto próbne u brokera FXTRADING.com.

USDJPY

Wygląda na to, że trend na parze walutowej USDJPY zaczyna się zmieniać wraz ze słabnącym jenem japońskim. USDJPY prawdopodobnie znalazł krótkoterminowe dno i teraz cena wypychana jest w górę. Krótkoterminowe cofnięcia spadkowe mogą być wykorzystywane jako potencjalne okazje zakupowe. Za pozycjami długimi rozglądać się będziemy w tym tygodniu ponad poziomem 106.80 i traderzy właśnie nad nim szukać mogą sygnałów zakupowych. Być może takie pojawią się także blisko dynamicznego wsparcia jakie zapewnia kanał EMA 8/21.

usdjpyy

S&P500

Indeks S&P500 w ubiegłym tygodniu poruszał się w górę i kontynuował momentum jakie pojawiło się po wyborach w USA. Nasze nastawienie na tym rynku nie zmieniło się i wciąż szukamy okazji do wejścia w longi po osłabieniach. Najlepiej jeśli taka okazja pojawiłaby się blisko obszaru wsparcia między 2150.00 a 2106.00 i po sygnale zakupowym z wykresu H1, H4 lub dziennego.

sp500-4

Wcześniejsze komentarze i analizy znajdziesz w tym miejscu: Analizy Niala FulleraConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here