Naga Marketsnial fullerArtykuł zawiera analizę Niala Fullera pod kątem techniki price action. Walory, którym się przygląda to pary walutowe EURUSD, USDJPY oraz rynek spot złota i ropy naftowej.


EURUSD

Kurs Eurodolara w zasadzie nigdzie się nie ruszył w ubiegłym tygodniu, gdyż  stracił tylko trochę gruntu, a notowania spadły w okolice ostatnich minimów. W ostatnich tygodniach byliśmy byczo nastawieni na tej parze, ale obecnie wszystko zależy od głównej strefy wsparcia między 1.1670 – 1.1550; cena musi utrzymać ten obszar, jeśli byki mają ponownie wynieść notowania w górę. Będziemy w tym tygodniu czekać ‘z boku’ i szukać sygnału price action w kluczowej strefie wsparcia, by wejść w pozycje długie.

Te artykuły również Cię zainteresują
USDJPY

Para USDJPY poruszała się ostatnio w swego rodzaju zakresie i widzimy, że w minionym tygodniu spadła utrzymując się przy tym ponad wsparciem blisko 112.00. Rozglądamy się za odzyskiwaniem, jeśli uda się utrzymać poziom 112.00. Cena może ponownie przetestować ostatnie szczyty blisko 113.70 – 114.50 jeśli byki zdołają pchnąć ceny w górę na początku tygodnia. W przeciwnym razie, jeśli wybite ubiegłotygodniowe minima na zamknięciu dnia, możliwe, że zobaczymy kolejny ruch spadkowy.

Złoto

W minionym tygodniu mówiliśmy o sprzedaży złota po korekcie w kierunku oporu na 1260.00 – zauważ, że cena dotknęła w piątek tego poziomu i uformowała tam niewielkiego, niedźwiedziego pin bara. Jeśli na początku tygodnia notowania nie zdołają przebić 1260.00, możemy spodziewać się dużej wyprzedaży. Traderzy mogą obecnie nadal rozglądać się za pozycjami krótkimi w pobliżu 1260.00 – 1280.00.

Strategię Niala Fullera możesz wypróbować na rachunku w XM, gdzie bez depozytu odbierzesz premię w wysokości 30 USD.

Ropa

Po byczej analizie rynku ropy z ubiegłego tygodnia, akcja cenowa zacieśniła się po przejściu w ruch boczny. Jednakże na tym rynku nadal pozostajemy nastawieni byczo ponad wsparciem przy 55.00 i będziemy starać się kupować po spadkach na tym poziomie lub czekać na wyraźny sygnał price action, by wejść w pozycje długą.


Chcesz mieć dostęp do tej samej analizy wykresów technicznych i platformy brokera, z której korzysta Nial Fuller? - Pobierz darmowe oprogramowanie w tym miejscu.

Wcześniejsze komentarze i analizy znajdziesz w tym miejscu: Analizy Niala FulleraConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here