Naga Marketsnial fullerArtykuł zawiera analizę Niala Fullera pod kątem techniki price action. Walory, którym się przygląda to pary walutowe EURUSD, GBPUSD, AUDUSD, rynek spot złota oraz australijski indeks SPI200.


EURUSD

Nasze nastawienie od kilku tygodni na parze walutowej EURUSD pozostaje niedźwiedzie. Wydaje się, że cena może przetestować kluczowe wsparcie konsolidacji znajdujące się między 1.0900 – 1.0800. Jeśli dojdzie na początku obecnego tygodnia do jakichkolwiek wzrostowych cofnięć, traderzy mogą obserwować wykres H1, H4 lub dzienny w celu poszukiwania sygnałów sprzedażowych, celując przy tym w kluczowy obszar wsparcia między 1.0900 – 1.0800.

Strategię Niala Fullera możesz wypróbować na rachunku w RoboForex, gdzie otrzymasz bonus powitalny w wysokości 50 euro.

eurusd-1

GBPUSD

Na kablu w ubiegłym tygodniu byliśmy świadkami konsolidacji, gdzie utworzyła się niewielka formacja inside bar, zgodna z trendem spadkowym. Jeśli cena wybije się dołem z tej konsolidacji, trend spadkowy zostanie prawdopodobnie kontynuowany. Bardziej konserwatywni traderzy mogą natomiast zdecydować się na oczekiwanie, na cofnięcie do poziomów oporu i tam poszukiwać sygnałów sprzedażowych, by dołączyć do trendu spadkowego.

gbpusd-2

AUDUSD

Para walutowa AUDUSD utknęła w konsolidacji. W ubiegłym tygodniu doszło do wzrostów, natomiast kurs zbliżył się do obszaru oporu przy 0.7640 – 0.7680 i tam można rozglądać się za sygnałami sprzedażowymi.

Zapraszamy również na forum Comparic, gdzie znajdziesz tłumaczenia lekcji udzielanych przez Niala Fullera.

audusd-3


Chcesz mieć dostęp do tej samej analizy wykresów technicznych i platformy brokera, z której korzysta Nial Fuller? - Pobierz darmowe oprogramowanie w tym miejscu.

Złoto

Złoto przez ostatni tydzień poruszało się bokiem w następstwie dużej wyprzedaży, która miała miejsce w tygodniu poprzedzającym konsolidacje. Jeśli cena nie zdoła utrzymać się powyżej tego wsparcia możliwe jest, że w nadchodzących dniach dojdzie do testu poziomu 1200.00. Jeśli natomiast wsparcie wytrzyma, spodziewamy się ruchu wzrostowego, a jeśli tak się stanie, będziemy obserwować obszar oporu przy 1300.00 – 1310.00 w poszukiwaniu okazji sprzedażowych.

gold-3

SPI200

Australijski indeks akcyjny SPI200 dotarł do obszaru oporu blisko 5480.00 i na zamknięciu ubiegłego tygodnia odbił od niego. Widzimy silny potencjał spadkowy od tego oporu i traderzy mogą rozglądać się za okazjami sprzedażowymi w pobliżu 5480.00 po jakichkolwiek krótkoterminowych umocnieniach.

spi200

Wcześniejsze komentarze i analizy znajdziesz w tym miejscu: Analizy Niala FulleraConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here