Naga Marketsnial fullerArtykuł zawiera analizę Niala Fullera pod kątem techniki price action. Walory, którym się przygląda to pary walutowe EURUSD, AUDUSD, GBPUSD, rynek spot złota oraz indeks S&P500.


GBP/USD – wybuch popytu, zamknięcie nad kluczowym oporem

Pod koniec zeszłego tygodnia notowania GBP/USD wręcz eksplodowały pokonując istotne poziomy oporów w okolicach 1.2970-1.2820. Nial Fuller utrzymuje bycze nastawienie do pary dopóki ta nie pokona wsparcia 1.2600. Natomiast re-test obecnej konfluencji powinien być dobrą okazją do zakupów.

GBP/USD D1 – #1 strefa wsparcia, #2 kluczowe wsparcie

Strategię Niala Fullera możesz wypróbować na rachunku w XM, gdzie bez depozytu odbierzesz premię w wysokości 30 USD.

EUR/USD – w oczekiwaniu na re-test wsparcia

Eurodolar nadal może oferować okazje zakupowe, dopóki utrzymuje się nad wsparciem 1.1290 oraz 21-dniową EMA (średnią ruchomą). W tych okolicach warto poszukiwać ewentualnego wejścia w długie pozycje. Zaburzeniem scenariusza będzie zejście pod 1.1290, wtedy niedźwiedzie powinny celować w kluczowe wsparcie 1.1118.

EUR/USD D1 – #1 wsparcie, #2 kluczowe wsparcie

AUD/USD – Aussie testuje kluczowy opór

Podobnie jak GBP/USD, AUD/USD w piątek również notował bardzo silne wzrosty  odbijając od wsparcia 0.7570 w kierunku oporu 0.7835. W tym miejscu możemy czekać albo na odwrót w kierunku 0.7712 gdzie mógłby pojawić się potencjalny sygnał zakupowy lub czekać na pokonanie obecnego oporu i wtedy otwierać długie pozycje.

AUD/USD W1 – #1 strefa wsparcia, #2 kluczowe wsparcie

ZŁOTO – wzrosty po byczym pin barze

Po rozrysowaniu popytowej świecy pin bar w zeszły poniedziałek, notowania złota wyraźnie zyskiwały, ponownie potwierdzając znaczenie wsparcia na 1200.00. W tym momencie strefa oporu rysuje się na 1240, wsparcia na 1214. Nial Fuller rozważa albo sprzedaż pod oporem albo oczekiwania na cofnięcie do minimów z przełomu maja i kwietnia, aby kupić cenny kruszec.

XAU/USD D1 – #1 strefa oporu, #2 kluczowe wsparcie, #3 pin bar

S&P500 – indeks dotyka nowych szczytów

Trend wzrostowy na S&P500 trwa w najlepsze i nic nie jest w stanie go zatrzymać. Potwierdziła to sesja piątkowa, która rozrysowała nowe szczyty nad 2457.00. Przy cofnięciu do wsparcia 2436.53 pojawi się możliwość ewentualnego otwierania długich pozycji.

S&P500 D1 – #1 wsparcie, #2 kluczowe wsparcie

Wcześniejsze komentarze i analizy znajdziesz w tym miejscu: Analizy Niala Fullera


Chcesz mieć dostęp do tej samej analizy wykresów technicznych i platformy brokera, z której korzysta Nial Fuller? - Pobierz darmowe oprogramowanie w tym miejscu.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here